anaconda.master - en to he translation catalogue (990 entries)

en: Press <enter> for a shell
he: יש להקיש <enter> לקבלת שורת פקודה

en: OK
he: אישור

en: You do not have enough RAM to use the graphical installer.  Starting text mode.
he: אין מספיק זיכרון בכדי להשתמש בהתקנה גרפית. מתחיל הפעלה בתצורת טקסט.

en: Starting graphical installation.
he: מפעיל התקנה גרפית.

en: Would you like to use VNC?
he: האם ברצונך להשתמש ב־VNC?

en: Install class forcing text mode installation
he: סוג התקנה זה, מאלץ התקנה שאינה גרפית

en: Graphical installation is not available. Starting text mode.
he: ההתקנה גרפית אינה זמינה. מפעיל התקנה טקסטואלית.

en: DISPLAY variable not set. Starting text mode.
he: המשתנה DISPLAY אינו מוגדר. מפעיל התקנה טקסטואלית.

en: Upgrading %s
he: שדרוג %s

en: Installing %s
he: התקנה %s

en: Copying File
he: מעתיק קובץ

en: Transferring install image to hard drive
he: מעביר קובץ התקנה לכונן הקשיח

en: An error occurred transferring the install image to your hard drive.  This is often cause by damaged or low quality media.
he: קרתה תקלה במהלך העברת קובץ ההתקנה לכונן הקשיח. כנראה שהדבר נגרם עקב מדיה פגומה או באיכות ירודה.

en: An error occurred transferring the install image to your hard drive. You are probably out of disk space.
he: קרתה תקלה במהלך העברת קובץ ההתקנה לכונן הקשיח. כנראה שהדבר נגרם עקב חוסר במקום על הכונן.

en: Error
he: שגיאה

en: Warning
he: אזהרה

en: Filesystems have already been activated.  You cannot go back past this point.
    
    Would you like to continue with the installation?
he: מערכות הקבצים שלך כבר הופעלו. לא ניתן לחזור אחורה מעבר לנקודה זו.
    
    האם ברצונך להמשיך בהתקנה?

en: _Exit installer
he: י_ציאה מתכנית ההתקנה

en: _Continue
he: המשך_

en: Bootloader
he: מנהל אתחול

en: Installing bootloader.
he: התקנת מנהל אתחול.

en: No kernel packages were installed on the system.  Bootloader configuration will not be changed.
he: לא הותקנו חבילות גרעין (kernel) על המערכת שלך. לכן, לא יבוצעו שינויים בתצורת טעינת מערכת ההפעלה.

en: Completed
he: הושלם

en: In progress
he: בתהליך

en: The following error was found while parsing the kickstart configuration file:
    
    %s
he: השגיאה הבאה התגלתה במהלך פענוח תצורת קובץ ה־kickstart:
    
    %s

en: Can't have a question in command line mode!
he: בהפעלה משורת פקודה לא ניתן לשאול שאלות!

en: An unhandled exception has occurred.  This is most likely a bug.  Please save a copy of the detailed exception and file a bug report
he: קרתה שגיאה לא צפויה. כנראה שהדבר נגרם עקב טעות בתכנת ההתקנה. נא לשמור עותק מפורט של הודעת השגיאה ולדווח עליה

en:  with the provider of this software.
he: לספק תכנה זו.

en:  against anaconda at %s
he:  כנגד anaconda ב־%s

en: An error occurred saving screenshots to disk.
he: אירעה שגיאה במהלך העתקת תצלומי המסך לכונן.

en: Screenshots Copied
he: תצלומי המסך הועתקו

en: The screenshots have been saved in the directory:
    
    	/root/anaconda-screenshots/
    
    You can access these when you reboot and login as root.
he: תצלומי המסך נשמרו לתיקייה:
    
    	/root/anaconda-screenshots/
    
    ניתן לגשת אליהם לאחר הפעלה מחדש וכניסה למערכת כמנהל מערכת (root).

en: Saving Screenshot
he: שמור תצלום מסך

en: A screenshot named '%s' has been saved.
he: תצלום המסך בשם '%s' נשמר.

en: Error Saving Screenshot
he: ארעה שגיאה בשמירת תצלום המסך

en: An error occurred while saving the screenshot.  If this occurred during package installation, you may need to try several times for it to succeed.
he: התרחשה שגיאה בזמן שמירת תצלום המסך. במידה ושגיאה זו מתרחשת בזמן התקנת חבילה, יתכן ויהיה צורך לנסות שוב מספר פעמים לפני שתצליח.

en: Installation Key
he: מפתח התקנה

en: Choose a passphrase for the encrypted devices. You will be prompted for this passphrase during system boot.
he: נא לבחור ססמה עבור התקנים מוצפנים. ססמה זו תידרש בזמן עליית עליית המערכת.

en: Error with passphrase
he: ססמה שגויה

en: The passphrases you entered were different.  Please try again.
he: שתי הססמאות שהוזנו אינן זהות, נסה שנית.

en: The passphrase must be at least eight characters long.
he: הססמה חייבת להכיל לפחות שמונה תווים.

en: Device %s is encrypted. In order to access the device's contents during installation you must enter the device's passphrase below.
he: ההתקן %s מוצפן. בכדי לגשת לתכולתו במהלך ההתקנה, חובה להקליד את ססמת ההתקן בתיבה להלן.

en: Cancel
he: בטל

en: _Debug
he: _ניפוי שגיאות

en: Error Parsing Kickstart Config
he: שגיאה בפענוח הגדרות kickstart

en: default:LTR
he: default:RTL

en: Error!
he: שגיאה!

en: An error occurred when attempting to load an installer interface component.
    
    className = %s
he: אירעה שגיאה במהלך ניסיון לטעינת מרכיב של תכנת ההתקנה.
    
    className = %s

en: _Exit
he: י_ציאה

en: _Retry
he: נסה _שנית

en: The installer will now exit.
he: תכנית ההתקנה תסיים כעת.

en: The system will now reboot.
he: המערכת עכשיו תופעל מחדש.

en: _Reboot
he: _הפעל מחדש

en: Exiting
he: יציאה

en: Exit installer
he: יציאה מתכנית ההתקנה

en: Are you sure you wish to exit the installer?
he: האם ברצונך לצאת מתהליך ההתקנה?

en: %s Installer
he: מתקין %s

en: Unable to load title bar
he: לא ניתן לעדכן את הכותרת

en: Install Window
he: חלון התקנה

en: The ISO image %s has a size which is not a multiple of 2048 bytes.  This may mean it was corrupted on transfer to this computer.
    
    It is recommended that you exit and abort your installation, but you can choose to continue if you think this is in error.
he: גודלו של קובץ ה־ISO ‏%s  אינו מכפלה של 2048 בתים.  יתכן והדבר מרמז על כך שהוא נפגם במהלך העברתו למחשב זה.
    
    מומלץ להפסיק את ההתקנה ולצאת, אך ניתן להמשיך, אם לדעתך הקובץ תקין בכל זאת.

en: Couldn't Mount ISO Source
he: לא ניתן לעגן מקור ISO

en: An error occurred mounting the source device %s.  This may happen if your ISO images are located on an advanced storage device like LVM or RAID, or if there was a problem mounting a partition.  Click exit to abort the installation.
he: אירעה שגיאה במהלך עיגון כונן המקור %s. זה עלול לקרות במידה וקבצי ה־ISO שלך ממוקמים על גבי התקן אחסון מתקדם כגון LVM או RAID או מסיבה אחרת של כישלון בעיגון המחיצה. יש ללחוץ על יציאה לצורך נטישת ההתקנה.

en: Missing ISO 9660 Image
he: חסר קובץ ISO 9660

en: The installer has tried to mount image #%s, but cannot find it on the hard drive.
    
    Please copy this image to the drive and click Retry.  Click Exit to abort the installation.
he: תכנת ההתקנה ניסתה לעגן את קובץ ההתקנה #%s, אך הוא לא נמצא על הכונן הקשיח.
    
    נא להעתיק קובץ זה לכונן וללחוץ "נסה שנית". לחיצה על "יציאה" תגרום לביטול ההתקנה.

en: Required Install Media
he: דרושה מדיית התקנה

en: The software you have selected to install will require the following %s %s discs:
    
    %s
    Please have these ready before proceeding with the installation.  If you need to abort the installation and exit please select "Reboot".
he: להתקנת התכנה שביקשת ידרשו הדיסקים הבאים %s %s:
    
    %s
    נא לוודא שדיסקים אלו מוכנים לפני המשך בהתקנה. אם ברצונך לעצור את ההתקנה ולצאת, ניתן לבחור "הפעלה מחדש".

en: _Back
he: _אחורה

en: An error occurred unmounting the disc.  Please make sure you're not accessing %s from the shell on tty2 and then click OK to retry.
he: אירעה שגיאה בניסיון לבטל את עיגון הכונן. כדאי לבדוק שאין שימוש ב־%s מתוך שורת הפקודה הפתוחה ב־tty2 ואחר כך ללחוץ "אישור" בכדי לנסות שנית.

en: Install on System
he: התקן על המחשב

en: There was an error running the kickstart script at line %s.  You may examine the output in %s.  This is a fatal error and installation will be aborted.  Press the OK button to exit the installer.
he: אירעה שגיאה בהרצת תסריט kickstart בשורה %s. ניתן לעיין בפלט ב־%s. זוהי שגיאה גורלית וההתקנה תופסק. נא ללחוץ "אישור" ליציאה מתכנית ההתקנה.

en: Scriptlet Failure
he: תסריטון נכשל

en: No Network Available
he: אין רשת זמינה

en: Error processing %%ksappend lines: %s
he: שגיאה בעיבוד שורות ‎:%%ksappend ‏%s

en: Unknown error processing %%ksappend lines: %s
he: שגיאה לא מוכרת בעיבוד שורות ‎%%ksappend: ‏%s

en: Post-Installation
he: סיום התקנה

en: Running post-installation scripts
he: מריץ תסריטי סיום התקנה

en: Pre-Installation
he: קדם התקנה

en: Running pre-installation scripts
he: מריץ תסריטי קדם התקנה

en: Missing Package
he: חבילה חסרה

en: You have specified that the package '%s' should be installed.  This package does not exist. Would you like to continue or abort this installation?
he: ציינת שיש להתקין את החבילה '%s'. חבילה זו לא קיימת. האם להמשיך או לנטוש את ההתקנה?

en: _Abort
he: _בטל

en: _Ignore All
he: _התעלם מהכל

en: Missing Group
he: קבוצה חסרה

en: You have specified that the group '%s' should be installed. This group does not exist. Would you like to continue or abort this installation?
he: ציינת שיש להתקין את קבוצת החבילות '%s'. קבוצה זו לא קיימת. האם להמשיך או לנטוש את ההתקנה?

en: Unable to find image
he: קובץ התקנה לא נמצא

en: The given location isn't a valid %s live CD to use as an installation source.
he: המיקום שסופק אינו מכיל עותק תקליטור חי של %s לצורך שימוש כמקור התקנה.

en: Copying live image to hard drive.
he: מעתיק עותק חי לכונן הקשיח.

en: There was an error installing the live image to your hard drive.  This could be due to bad media.  Please verify your installation media.
    
    If you exit, your system will be left in an inconsistent state that will require reinstallation.
he: הייתה שגיאה בהתקנת העותק החי לכונן הקשיח. יתכן וזה נגרם עקב מדיה פגומה. נא לבדוק את המדיה המשמשת להתקנה.
    
    יציאה בשלב זה תשאיר את המערכת במצב לא עקבי, כך שתידרש התקנה מחודשת.

en: Performing post-installation filesystem changes.  This may take several minutes.
he: מבצע שינויי אחר התקנה למערכת הקבצים. פעולה זו עלולה לקחת מספר דקות.

en: The root filesystem you created is not large enough for this live image (%.2f MB required).
he: אין מספיק מקום בשורש מערכת הקבצים עבור עותק חי זה (דרוש %.2f מ"ב).

en: Hostname must be 255 or fewer characters in length.
he: אורכו של שם המחשב חייב להיות בן 255 תווים ומטה.

en: Hostname must start with a valid character in the ranges 'a-z', 'A-Z', or '0-9'
he: שם המחשב חייב להתחיל בתו חוקי בתחום 'a-z', 'A-Z' או '0-9'

en: Hostnames can only contain the characters 'a-z', 'A-Z', '0-9', '-', or '.'
he: שם המחשב יכול להכיל רק את התווים 'a-z', 'A-Z', '-' או '.'

en: IP address is missing.
he: חסרה כתובת IP.

en: IPv4 addresses must contain four numbers between 0 and 255, separated by periods.
he: כתובות IPv4 חייבות להכיל ארבעה מספרים בתחום 0 עד 255 המופרדים בנקודות.

en: '%s' is not a valid IPv6 address.
he: הכתובת '%s' אינה כתובת IPv6 חוקית.

en: '%s' is an invalid IP address.
he: הכתובת '%s' אינה כתובת חוקית.

en: Device Resize Failed
he: פעולות שינוי גודל התקן נכשלה

en: An error was encountered while resizing device %s.
he: אירעה שגיאה במהלך שינוי גודל ההתקן %s.

en: Device Creation Failed
he: יצירת התקן נכשלה

en: An error was encountered while creating device %s.
he: אירעה שגיאה במהלך יצירת ההתקן %s.

en: Device Removal Failed
he: הסרת התקן נכשלה

en: An error was encountered while removing device %s.
he: אירעה שגיאה במהלך הסרת ההתקן %s.

en: Device Setup Failed
he: התקנת התקנה נכשלה

en: An error was encountered while setting up device %s.
he: אירעה שגיאה במהלך התקנת ההתקן %s.

en: Resizing Failed
he: פעולות שינוי גודל נכשלה

en: There was an error encountered while resizing the device %s.
he: התרחשה שגיאה במהלך שינוי גודל ההתקן %s.

en: Migration Failed
he: הגירה נכשלה

en: An error was encountered while migrating filesystem on device %s.
he: אירעה שגיאה במהלך ביצוע הגירת מערכת קבצים על ההתקן %s.

en: Formatting Failed
he: פרמוט נכשל

en: An error was encountered while formatting device %s.
he: אירעה שגיאה במהלך פרמוט ההתקן %s.

en: Storage Activation Failed
he: הפעלת אחסון נכשלה

en: An error was encountered while activating your storage configuration.
he: אירעה שגיאה במהלך הפעלת תצורת האחסון שלך.

en: _File Bug
he: _דיווח על שגיאה

en: Warning! This is pre-release software!
he: אזהרה! זו תכנה שטרם שוחררה!

en: Thank you for downloading this pre-release of %s.
    
    This is not a final release and is not intended for use on production systems.  The purpose of this release is to collect feedback from testers, and it is not suitable for day to day usage.
    
    To report feedback, please visit:
    
       %s
    
    and file a report against '%s'.
he: תודה על הורדת גרסת טרום שחרור של %s.
    
    זו לא גרסה סופית והיא אינה מיועדת לשימוש יום יומי. מטרת השחרור היא לקבל משוב ממשתמשים הבודקים את המערכת.
    
    כדי לספק משוב, נא לבקר ב:
    
       %s
    
    ולדווח על שגיאות במרכיב '%s'.

en: _Install anyway
he: _התקן בכל זאת

en: The installer will now exit...
he: תכנית ההתקנה תסיים כעת...

en: Your system will now be rebooted...
he: המערכת שלך תופעל מחדש כעת...

en: Please enter a volume group name.
he: יש להזין שם עבור קבוצת הכרכים.

en: Volume Group Names must be less than 128 characters
he: שמות קבוצות כרכים חייבים להיות קצרים מ־‏128 תווים

en: Error - the volume group name %s is not valid.
he: שגיאה - שם קבוצת הכרכים %s אינו חוקי.

en: Error - the volume group name contains illegal characters or spaces.  Acceptable characters are letters, digits, '.' or '_'.
he: שגיאה - שם קבוצת הכרכים מכיל רווחים או תווים אחרים שאינם חוקיים. התווים המותרים בשם הם אותיות לועזיות, ספרות, '.' או '_'.

en: Please enter a logical volume name.
he: יש להזין שם כרך לוגי.

en: Logical Volume Names must be less than 128 characters
he: שמות כרכים לוגיים חייבים להיות קצרים מ־‏128 תווים

en: Error - the logical volume name %s is not valid.
he: שגיאה - שם הכרך הלוגי %s אינו חוקי.

en: Error - the logical volume name contains illegal characters or spaces.  Acceptable characters are letters, digits, '.' or '_'.
he: שגיאה - שם הכרך הלוגי מכיל רווחים או תווים אחרים שאינם חוקיים. התווים המותרים בשם הם אותיות לועזיות, ספרות, '.' או '_'.

en: The mount point %s is invalid.  Mount points must start with '/' and cannot end with '/', and must contain printable characters and no spaces.
he: נקודת העיגון %s אינה חוקית. נקודות עיגון חייבות להתחיל ב־'/' ואינן יכולות להסתיים ב־'/' ואסור להן להכיל רווחים או תווים בלתי נראים אחרים.

en: Please specify a mount point for this partition.
he: יש לציין נקודת עיגון עבור מחיצה זו.

en: Unable To Delete
he: אין אפשרות למחוק

en: You must first select a partition to delete.
he: ראשית, עליך לבחור מחיצה למחיקה.

en: Confirm Delete
he: אישור מחיקה

en: You are about to delete all partitions on the device '%s'.
he: כל המחיצות על ההתקן '%s' עומדות להימחק.

en: _Delete
he: _מחק

en: Notice
he: התראה

en: The following partitions were not deleted because they are in use:
    
    %s
he: המחיצות הבאות לא נמחקו מכיוון שהן בשימוש:
    
    %s

en: Format as Swap?
he: לאתחל כשטח דפדוף (swap)?

en: %s has a partition type of 0x82 (Linux swap) but does not appear to be formatted as a Linux swap partition.
    
    Would you like to format this partition as a swap partition?
he: ההתקן ‎%s מסומן כמחיצה מסוג 0x82 (שטח דפדוף ללינוקס -- swap) אך לא נראה שבוצע פורמט מתאים למחיצה זו.
    
    האם ברצונך לפרמט מחיצה זו כשטח דפדוף?

en: You need to select at least one hard drive to install %s.
he: עליך לבחור לפחות כונן קשיח אחד להתקנת %s.

en: You have chosen to use a pre-existing partition for this installation without formatting it. We recommend that you format this partition to make sure files from a previous operating system installation do not cause problems with this installation of Linux. However, if this partition contains files that you need to keep, such as home directories, then continue without formatting this partition.
he: בחרת להשתמש במחיצה קיימת עבור התקנה זו מבלי לבצע פורמט שלה. אנו ממליצים לבצע פורמט בכדי להבטיח שקבצים מההתקנה הישנה לא יצרו בעיות עבור המערכת שתותקן. למרות זאת, אם מחיצה זו מכילה קבצים חשובים, כגון תיקיות בית של משתמשים, ניתן להמשיך בהתקנה מבלי לבצע פורמט.

en: Format?
he: לבצע פורמט?

en: _Modify Partition
he: _עדכון מחיצה

en: Do _Not Format
he: _לא לבצע פורמט

en: Error with Partitioning
he: שגיאה בחלוקה למחיצות

en: The following critical errors exist with your requested partitioning scheme. These errors must be corrected prior to continuing with your install of %s.
    
    %s
he: להלן רשימת שגיאות חמורות בסכמת המחיצות שדרשת. חובה לתקן שגיאות אלו לפני המשך התקנת %s.‏
    
    %s

en: Partitioning Warning
he: אזהרת מחיצה

en: The following warnings exist with your requested partition scheme.
    
    %s
    
    Would you like to continue with your requested partitioning scheme?
he: להלן רשימת אזהרות הנוגעות לסכמת המחיצות שדרשת.
    
    %s
    
    האם ברצונך להמשיך בהתקנה עם סכמה זו?

en: The following pre-existing partitions have been selected to be formatted, destroying all data.
he: להלן המחיצות הקיימות שנבחרו לביצוע פורמט, כך שכל המידע עליהן ימחק.

en: Select 'Yes' to continue and format these partitions, or 'No' to go back and change these settings.
he: להמשך ולביצוע פורמט של המחיצות יש ללחוץ על 'כן', לחזרה לאחור לצורך תיקונים יש ללחוץ 'לא'.

en: Format Warning
he: אזהרה לפני ביצוע פורמט

en: You are about to delete the volume group "%s".
    
    ALL logical volumes in this volume group will be lost!
he: קבוצת הכרכים "%s" עומדת להימחק.
    
    *כל* הכרכים הלוגיים בקבוצה זו ימחקו!

en: You are about to delete the logical volume "%s".
he: הכרך הלוגי "%s" עומד להימחק.

en: You are about to delete a RAID device.
he: התקן RAID עומד להימחק.

en: You are about to delete the %s partition.
he: המחיצה ‎%s עומדת להימחק.

en: You are about to delete the %s %s
he: המחיצה ‎%s %s עומדת להימחק.

en: Confirm Reset
he: אישור איפוס

en: Are you sure you want to reset the partition table to its original state?
he: האם לאפס את השינויים ולהחזיר את טבלת המחיצות למצבה המקורי?

en: RAID Device
he: התקן RAID

en: Master Boot Record (MBR)
he: רשומת אתחול ראשית (MBR)

en: First sector of boot partition
he: בתחילת המחיצה המשמשת לטעינת מערכת

en: You have not created a bootable partition.
he: לא יצרת מחיצת אתחול.

en: Bootable partitions can only be on RAID1 devices.
he: מחיצות הפעלה (boot) יכולות להיות רק על התקני RAID1.

en: Bootable partitions cannot be on a logical volume.
he: מחיצות הפעלה אינן יכולות להיות על גבי כרך לוגי.

en: Bootable partitions cannot be on a RAID device.
he: מחיצות הפעלה אינן יכולות להיות על גבי התקן RAID.

en: Bootable partitions cannot be on an %s filesystem.
he: מחיצות הפעלה אינן יכולות להיות על גבי מערכת קבצים מסוג %s.

en: Bootable partitions cannot be on an encrypted block device
he: מחיצות הפעלה אינן יכולות להיות על גבי כונן מוצפן

en: EFI System Partition
he: מחיצת מערכת EFI

en: You have not created a /boot/efi partition.
he: לא יצרת מחיצת /boot/efi.

en: /boot is not on an ext2 filesystem.
he: ‏/boot היא אינה מערכת קבצים מסוג ext2.

en: PPC PReP Boot
he: תהליך טענת מערכת PReP עבור מעבדי PPC

en: The boot partition must be within the first 4MB of the disk.
he: מחיצת האתחול חייבת להיות 4MB הראשונים של הכונן.

en: Apple Bootstrap
he: תהליך טעינת מערכת של Apple

en: When finished please exit from the shell and your system will reboot.
he: בסיום, יש לצאת מה־shell והמערכת תבצע הפעלה מחדש.

en: Unable to find /bin/sh to execute!  Not starting shell
he: לא נמצאה התכנית ‎/bin/sh לצורך הרצה! לא מריץ shell

en: Setup Networking
he: הגדרות תקשורת

en: Do you want to start the network interfaces on this system?
he: האם ברצונך להפעיל את מנשקי הרשת על מערכת זו?

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Unable to activate a networking device.  Networking will not be available in rescue mode.
he: לא ניתן להפעיל התקן רשת.  הרשת לא תהיה שמינה במצב בצלה.

en: Rescue
he: הצלה

en: The rescue environment will now attempt to find your Linux installation and mount it under the directory %s.  You can then make any changes required to your system.  If you want to proceed with this step choose 'Continue'.  You can also choose to mount your file systems read-only instead of read-write by choosing 'Read-Only'.
    
    If for some reason this process fails you can choose 'Skip' and this step will be skipped and you will go directly to a command shell.
he: סביבת ההצלה תנסה כעת לאתר את התקנת הלינוקס שלך ולעגן אותה תחת התיקייה %s.  לאחר מכן ניתן יהיה לבצע את השינויים הנדרשים למערכת שלך. אם ברצונך להמשיך בצעדים אלו יש ללחוץ על 'המשך'. ניתן גם לבחור לעגן את מערכות הקבצים שלך לקריאה בלבד במקום קריאה וכתיבה על ידי בחירת 'קריאה בלבד'.
    
    אם מסיבה כל שהיא תהליך זה כושל ניתן לבחור ב־'דלג' כדי לדלג על שלב זה כל שישר תמשיך לשורת הפקודה.

en: Continue
he: המשך

en: Read-Only
he: קריאה בלבד

en: Skip
he: דלג

en: System to Rescue
he: המערכת אותה מצילים

en: Which device holds the root partition of your installation?
he: איזו מחיצה מכילה את מחיצת השורש של ההתקנה שלך?

en: Exit
he: יציאה

en: Your system had dirty file systems which you chose not to mount.  Press return to get a shell from which you can fsck and mount your partitions.  The system will reboot automatically when you exit from the shell.
he: במערכת שלך יש מערכות קבצים פגועות שבחרת לא לעגן. נא ללחוץ Enter לכניסה לשורת הפקודה, משם ניתן לבדוק (בעזרת fsck) ולעגן את המחיצות. ביציאה משורת הפקודה תבוצע אוטומטית הפעלת המחשב מחדש.

en: Your system has been mounted under %s.
    
    Press <return> to get a shell. If you would like to make your system the root environment, run the command:
    
    	chroot %s
    
    The system will reboot automatically when you exit from the shell.
he: מערכת הקבצים שלך עוגנה תחת ‎%s.‏
    
    לכניסה לשורת הפקודה יש ללחוץ <return>. אם ברצונך להפוך את מערכת הקבצים שלך לשורש סביבת העבודה, יש להריץ את הפקודה:
    
    	chroot %s
    
    ביציאה משורת הפקודה תבוצע אוטומטית הפעלת המחשב מחדש.

en: An error occurred trying to mount some or all of your system. Some of it may be mounted under %s.
    
    Press <return> to get a shell. The system will reboot automatically when you exit from the shell.
he: אירעה שגיאה בניסיון לעגן חלק או את כל המחיצות במערכת שלך. יתכן שחלקן מעוגנות תחת %s.‏
    
    נא ללחוץ <return> לכניסה לשורת הפקודה. ביציאה משורת הפקודה תבוצע אוטומטית הפעלת המחשב מחדש.

en: You don't have any Linux partitions.  Rebooting.
he: אין לך מחיצות לינוקס.  מאתחל.

en: Rescue Mode
he: מצב הצלה

en: You don't have any Linux partitions. Press return to get a shell. The system will reboot automatically when you exit from the shell.
he: לא נמצאו מחיצות לינוקס. יש להקליד <return> להפעלת המעטפת (shell). המערכת תופעל מחדש באופן אוטומטי ביציאה מהמעטפת.

en: Your system is mounted under the %s directory.
he: דיסק מערכת ההפעלה מעוגן תחת התיקייה %s.

en: Passphrase for encrypted device
he: ססמה עבור התקן מוצפן

en: Also add this passphrase to all existing encrypted devices
he: כמו כן הוסף ססמה זו לכל ההתקנים המוצפנים הקיימים

en: Passphrase
he: ססמה

en: This is a global passphrase
he: זוהי הססמה הכללית

en: Repository editing is not available in text mode.
he: עריכת מאגרים לא זמינה במצב טקסטואלי.

en: Welcome to %s for %s
he: ברוכים הבאים ל־%s עבור %s

en: Welcome to %s
he: ברוכים הבאים אל %s

en:   <Tab>/<Alt-Tab> between elements   |  <Space> selects   |  <F12> next screen
he:   <Tab>/<Alt-Tab> ניווט בין מרכיבים   |  <Space> בחירה   |  <F12> מסך הבא

en: Retry
he: נסה שנית

en: Cancelled
he: מבוטל

en: I can't go to the previous step from here. You will have to try again.
he: מנקודה זו לא ניתן לחזור לשלב הקודם. הדרך היחידה היא לנסות מחדש.

en: Proceed with upgrade?
he: להמשיך עם השדרוג?

en: The file systems of the Linux installation you have chosen to upgrade have already been mounted. You cannot go back past this point.
he: מערכות הקבצים של התקנת הלינוקס אותה בחרת לשדרג, כבר עוגנו. לא ניתן לחזור אחורה מעבר לשלב זה.

en: Would you like to continue with the upgrade?
he: האם ברצונך להמשיך בשדרוג?

en: Mount failed
he: עגינה נכשלה

en: The following error occurred when mounting the file systems listed in /etc/fstab.  Please fix this problem and try to upgrade again.
    %s
he: לא ניתן לעגן חלק ממערכות הקבצים הרשומות בקובץ ‎/etc/fstab במערכת הלינוקס שלך. יש לתקן בעיה זו ולאחר מכן לנסות לשדרג שנית.
    %s

en: The following files are absolute symbolic links, which we do not support during an upgrade. Please change them to relative symbolic links and restart the upgrade.
he: הקבצים הרשומים להלן הינם קישורים סימבוליים מוחלטים שאינם נתמכים במהלך שדרוג. יש לשנותם לקישורים סימבוליים יחסיים ולהתחיל את תהליך השדרוג מחדש.

en: Absolute Symlinks
he: קישורים סימבוליים מוחלטים

en: The following are directories which should instead be symbolic links, which will cause problems with the upgrade.  Please return them to their original state as symbolic links and restart the upgrade.
he: התיקיות הרשומות להלן אמורות להיות קישורים סימבוליים, דבר אשר יגרום לבעיות בשדרוג. נא להחזירן למצבן המקורי כקישורים סימבוליים ולאחר מכן להתחיל את השדרוג מחדש.

en: Invalid Directories
he: תיקיות לא תקינות

en: %s not found
he: ‏%s לא נמצא

en: %s %s installation on host %s
he: ‏‏%s ‏%s התקנה על המחשב %s

en: %s %s installation
he: ‏‏%s ‏%s התקנה

en: Attempting to connect to vnc client on host %s...
he: מנסה להתחבר ללקוח ה־VNC במחשב %s...

en: Connected!
he: מחובר!

en: Will try to connect again in 15 seconds...
he: ניסיון התחברות נוסף תוך 15 שניות...

en: Please manually connect your vnc client to %s to begin the install.
he: יש להתחבר בעזרת vnc אל %s כדי להתחיל בהתקנה.

en: Please manually connect your vnc client to begin the install.
he: יש להתחבר בעזרת vnc כדי להתחיל בהתקנה.

en: Starting VNC...
he: מפעיל VNC...

en: The VNC server is now running.
he: שרת ה־VNC פועל כעת.

en: 
    
    You chose to connect to a listening vncviewer. 
    This does not require a password to be set.  If you 
    set a password, it will be used in case the connection 
    to the vncviewer is unsuccessful
he: 
    
    בחרת להתחבר ל־vncviewer מאזין.
    במקרה זה, אין צורך בססמה. אם תוקלד ססמה 
    נשתמש בה במקרה שההתחברות 
    ל-vncviewer תיכשל

en: 
    
    WARNING!!! VNC server running with NO PASSWORD!
    You can use the vncpassword=<password> boot option
    if you would like to secure the server.
he: 
    
    אזהרה!!! שרת ה־VNC מופעל ללא ססמה!
    ניתן להשתמש באפשרות האתחול vncpassword=<password>‎‏‏
    בכדי לאבטח את השרת.

en: 
    
    You chose to execute vnc with a password.
he: 
    
    בחרת להפעיל vnc עם ססמה.

en: 
    
    Unknown Error.  Aborting.
he: 
    
    שגיאה לא מוכרת. מבטל.

en: VNC Configuration
he: הגדרות VNC

en: No password
he: אין ססמה

en: A password will prevent unauthorized listeners connecting and monitoring your installation progress.  Please enter a password to be used for the installation
he: ססמה תמנע ממאזינים לא מורשים להתחבר ולעקוב אחרי מהלך ההתקנה שלך. נא להקליד ססמה לצורך ההתקנה

en: Password:
he: ססמה:

en: Password (confirm):
he: ססמה (אימות):

en: Password Mismatch
he: ססמה לא זהה

en: The passwords you entered were different. Please try again.
he: שתי הססמאות שהכנסת אינן זהות. אנא נסה שוב.

en: Password Length
he: אורך ססמה

en: The password must be at least six characters long.
he: הססמה חייבת להיות בעלת לפחות שישה תווים.

en: Unable to Start X
he: לא ניתן להפעיל את X

en: X was unable to start on your machine.  Would you like to start VNC to connect to this computer from another computer and perform a graphical install or continue with a text mode install?
he: הפעלת שרת התצוגה X נכשלה. האם ברצונך להפעיל VNC לצורך התחברות למחשב זה ממחשב אחר ולבצע התקנה גרפית, או לחלופין, להמשיך בהתקנה במצב טקסטואלי?

en: Start VNC
he: הפעלת VNC

en: Use text mode
he: הפעלת מצב טקסטואלי

en: Preparing to install
he: מתכונן להתקין

en: Preparing transaction from installation source
he: מתכונן להתקנה

en: <b>Installing %s</b> (%s)
he: <b>מתקין ‏%s‏</b> ‏(%s)

en: Finishing upgrade
he: מסיים את השדרוג

en: Finishing upgrade process.  This may take a little while.
he: מסיים את תהליך השדרוג.  יש להמתין זמן מה.

en: Error Installing Package
he: שגיאה בהתקנת חבילה

en: A fatal error occurred when installing the %s package.  This could indicate errors when reading the installation media.  Installation cannot continue.
he: התרחשה שגיאה גורלית במהלך התקנת החבילה %s.  זה יכול להצביע על שגיאות בקריאת המדיה המשמשת להתקנה.  לא ניתן להמשיך בהתקנה.

en: Error Setting Up Repository
he: שגיאה בהגדרת המאגר

en: The following error occurred while setting up the installation repository:
    
    %s
    
    Please provide the correct information for installing %s.
he: להלן השגיאה שקרתה במהלך הגדרת מאגר התכנה להתקנה:
    
    %s
    
    יש לספק את המידע הנכון לצורך התקנת %s.

en: Change Disc
he: יש להחליף דיסק

en: Please insert %s disc %d to continue.
he: נא להכניס את %s דיסק %d כדי להמשיך.

en: Wrong Disc
he: דיסק שגוי

en: That's not the correct %s disc.
he: זה איננו דיסק %s הנכון.

en: Unable to access the disc.
he: לא התאפשרה גישה לדיסק.

en: Repository %r is missing name in configuration, using id
he: אין בהגדרות שם למאגר %r, משתמש בזיהוי

en: Some of your software repositories require networking, but there was an error enabling the network on your system.
he: מאגרי תכנה מסוימים דורשים רשת פעילה, אך התרחשה שגיאה בזמן הפעלת הרשת על המערכת שלך.

en: Re_boot
he: א_תחול

en: _Eject
he: _הוצא

en: The file %s cannot be opened.  This is due to a missing file, a corrupt package or corrupt media.  Please verify your installation source.
    
    If you exit, your system will be left in an inconsistent state that will likely require reinstallation.
he: לא ניתן לפתוח את הקובץ %s.  סיבות אפשריות הן קובץ חסר, חבילה פגומה או מדיית התקנה פגומה.  יש לבדוק את מקור ההתקנה.
    
    יציאה בשלב זה, תשאיר את המערכת במצב לא עקבי וכפי הנראה תדרוש התקנה מחדש.

en: Retrying
he: מנסה שנית

en: Retrying download.
he: מנסה להוריד שוב.

en: There was an error running your transaction for the following reason: %s
he: במהלך ביצוע הפעולה אירעה שגיאה מהסיבה הבאה: ‎%s

en: file conflicts
he: התנגשויות קבצים

en: older package(s)
he: חבילות ישנות יותר

en: insufficient disk space
he: אין מספיק מקום פנוי על הכונן

en: insufficient disk inodes
he: אין מספיק inodes פנויים בכונן

en: package conflicts
he: התנגשות חבילות

en: package already installed
he: חבילה מותקנת כבר

en: required package
he: חבילה הכרחית

en: package for incorrect arch
he: חבילה לארכיטקטורה שגויה

en: package for incorrect os
he: חבילה למערכת הפעלה שגויה

en: You need more space on the following file systems:
he: נדרש עוד מקום על מערכות הקבצים הבאות:

en: There were file conflicts when checking the packages to be installed:
    %s
he: במהלך בדיקת החבילות להתקנה התגלו התנגשויות קבצים:
    %s

en: There was an error running your transaction for the following reason(s): %s.
he: בביצוע הפעולה אירעה שגיאה מהסיבות להלן: ‎%s.‏

en: Error Running Transaction
he: שגיאה בביצוע הפעולה

en: Unable to read group information from repositories.  This is a problem with the generation of your install tree.
he: לא ניתן לקרוא מהמאגר מידע אודות קבוצות חבילות. בעיה זו נובעת מיצירה שגויה של עץ תיקיות התקנה.

en: Retrieving installation information.
he: קריאת מידע להתקנה.

en: Retrieving installation information for %s.
he: קריאת מידע להתקנת %s.

en: Installation Progress
he: התקדמות התקנה

en: Edit
he: עריכה

en: Unable to read package metadata. This may be due to a missing repodata directory.  Please ensure that your install tree has been correctly generated.
    
    %s
he: לא ניתן לקרוא מידע אודות החבילה. יתכן והדבר קרה עקב תיקיית repodata חסרה. נא לוודא שעץ תיקיות ההתקנה נוצר כראוי.
    
    %s

en: Your selected packages require %d MB of free space for installation, but you do not have enough available.  You can change your selections or exit the installer.
he: עבור התקנת החבילות שנבחרו נדרש מקום פנוי של %d MB, אבל אין מספיק מקום פנוי. ניתן לשנות את הבחירה או לצאת מתכנת ההתקנה.

en: Reboot?
he: להפעיל מערכת מחדש?

en: The system will be rebooted now.
he: המערכת תופעל מחדש עכשיו.

en: You appear to be upgrading from a system which is too old to upgrade to this version of %s.  Are you sure you wish to continue the upgrade process?
he: נראה שזוהי מערכת ישנה מידי כדי לשדרג לגרסה זו של %s. האם להמשיך בתהליך השדרוג?

en: The arch of the release of %s you are upgrading to appears to be %s which does not match your previously installed arch of %s.  This is likely to not succeed.  Are you sure you wish to continue the upgrade process?
he: נראה שמערכת %s שאליה משדרגים היא מארכיטקטורת %s השונה מהארכיטקטורה המותקנת %s. סביר להניח ששדרוג כזה לא יהיה מוצלח. האם ברצונך להמשיך בשדרוג?

en: Post Upgrade
he: סיום שדרוג

en: Performing post-upgrade configuration
he: מבצע הגדרות אחר שדרוג

en: Post Installation
he: סיום התקנה

en: Performing post-installation configuration
he: מבצע הגדרות אחרי התקנה

en: Installation Starting
he: תחילת התקנה

en: Starting installation process
he: מתחיל תהליך התקנה

en: Dependency Check
he: בדיקת תלויות

en: Checking dependencies in packages selected for installation
he: מתבצעת בדיקת תלויות בחבילות שנבחרו להתקנה...

en: _Fedora
he: _פדורה

en: The default installation of %s includes a set of software applicable for general internet usage. What additional tasks would you like your system to include support for?
he: התקנת ברירת המחדל של %s כוללת תכנה המתאימה לשימוש כללי באינטרנט. באיזה משימות נוספות ברצונך להתקין תמיכה?

en: Office and Productivity
he: משרד ויצרניות

en: Software Development
he: פיתוח תכנה

en: Web Server
he: שרת Web

en: The default installation of %s is a minimal install. What additional tasks would you like your system to include support for?
he: התקנת ברירת המחדל של %s כוללת תכנה המתאימה לשימוש כללי באינטרנט. באיזה משימות נוספות ברצונך להתקין תמיכה?

en: Desktop
he: שולחן עבודה

en: Advanced Server
he: שרת מתקדם

en: Packages in %s
he: חבילות ב־%s

en: Optional packages selected: %d of %d
he: חבילות בחירה שבחרת: %d מתוך %d

en: <i>%s</i>
he: ‏<i>%s</i>

en: Uncategorized
he: ללא קטגוריה

en: Root _Password:
he: הגדרת _ססמת מנהל המערכת (root):

en: _Confirm:
he: אישו_ר:

en: Caps Lock is on.
he: מקש ה־Caps Lock לחוץ.

en: Error with Password
he: ססמה לא נכונה

en: You must enter your root password and confirm it by typing it a second time to continue.
he: בכדי להמשיך יש להקיש את ססמת root ולאשרה על ידי הקלדתה פעם נוספת.

en: The passwords you entered were different.  Please try again.
he: הססמאות שהוקלדו שונות אחת מהשנייה. יש לנסות שנית.

en: The root password must be at least six characters long.
he: ססמת מנהל המערכת חייבת להיות באורך שישה תווים לפחות.

en: Weak Password
he: ססמה חלשה

en: You have provided a weak password: %s
he: סופקה ססמה חלשה: %s

en: Use Anyway
he: השתמש בכל אופן

en: Requested password contains non-ASCII characters, which are not allowed.
he: הססמה שנבחרה מכילה תווים שאינם תווי ASCII, אשר אסורים בססמאות.

en: No partitions are available to resize.  Only physical partitions with specific filesystems can be resized.
he: אין מחיצות שניתן לשנות את גדלן. רק מחיצות פיזיות המכילות מערכות קבצים מסוימות ניתנות לשינוי גודל.

en: Resize FileSystem Error
he: שגיאה בשינוי גודל מערכת קבצים

en: %s: %s
he: ‏%s: ‏%s

en: Resize Device Error
he: שגיאת שינוי גודל כונן

en: Do you really want to boot from a disk which is not used for installation?
he: האם ברצונך להגדיר אתחול המחשב מכונן שעליו אין מבוצעת התקנת מערכת ההפעלה?

en: Error with Data
he: שגיאה בנתונים

en: Use entire drive
he: השתמש בכל הכונן

en: Replace existing Linux system
he: החלפת מערכת לינוקס קיימת

en: Shrink current system
he: דחס מערכת נוכחית

en: Use free space
he: השתמש בשטח פנוי

en: Create custom layout
he: הגדרת פריסת מחיצות ייחודית

en: _Use a boot loader password
he: הגדרת _ססמה לטעינת מערכת הפעלה

en: A boot loader password prevents users from changing kernel options, increasing security.
he: ססמה לטעינת מערכת הפעלה מונעת ממשתמשים לשנות אפשרויות המועברות לגרעין המערכת במהלך האתחול ובכך משפרת את האבטחה.

en: Change _password
he: שנוי _ססמה

en: Enter Boot Loader Password
he: ססמת מנהל אתחול

en: Enter a boot loader password and then confirm it.  (Note that your BIOS keymap may be different than the actual keymap you are used to.)
he: יש להקליד את ססמת טעינת מערכת ההפעלה ולאשר אותה. (יש לשים לב שיתכן ומפת המקלדת של ה־BIOS שונה ממפת המקלדת הרגילה.)

en: _Password:
he: _ססמה:

en: Con_firm:
he: אי_שור:

en: Passwords don't match
he: ססמאות לא מתאימות

en: Passwords do not match
he: ססמאות לא מתאימות

en: Your boot loader password is shorter than six characters.  We recommend a longer boot loader password.
    
    Would you like to continue with this password?
he: ססמת טעינת מערכת הפעלה קצרה מששה תווים. אנו ממליצים על ססמה ארוכה יותר.
    
    האם ברצונך להמשיך עם ססמה זו?

en: Boot Loader Configuration
he: תצורת מנהל האתחול

en: _Install boot loader on /dev/%s.
he: התקנת מנהל האתחול על ‎/dev/%s.

en: _Change device
he: ה_חלף התקן

en: Congratulations
he: מזל טוב

en: Congratulations, your %s installation is complete.
he: מזל טוב, התקנת ‎%s שלך הושלמה.

en: Shutdown
he: כיבוי

en: Please shutdown to use the installed system.
he: נא להפעיל מחדש את המחשב כדי להשתמש במערכת שהותקנה.

en: Please reboot to use the installed system.
he: נא להפעיל מחדש את המחשב כדי להשתמש במערכת שהותקנה.

en: Note that updates may be available to ensure the proper functioning of your system and installation of these updates is recommended after the reboot.
he: נא לשים לב שיתכן ויהיו עדכונים שיעזרו להבטיח את התפקוד התקין של המערכת והתקנת עדכונים אלו מומלצת לאחר ההפעלה מחדש.

en: Congratulations, your %s installation is complete.
    
    Please reboot to use the installed system.  Note that updates may be available to ensure the proper functioning of your system and installation of these updates is recommended after the reboot.
he: ברכותיי, התקנת %s הושלמה.
    
    יש להפעיל מחדש את המחשב כדי להשתמש במערכת המותקנת.  נא לשים לב שיתכן ויהיו עדכונים שיעזרו להבטיח את התפקוד התקין של המערכת והתקנת עדכונים אלו מומלצת לאחר ההפעלה מחדש.

en: Upgrade Examine
he: בודק שידרוג

en: _Install %s
he: _התקנת %s

en: Choose this option to freshly install your system. Existing software and data may be overwritten depending on your configuration choices.
he: בחירה באפשרות זו תבצע התקנה מחדש של המערכת שלך. תכנה ונתונים קיימים עלולים להידרס כתלות באפשרויות שייבחרו במהלך ההתקנה.

en: _Upgrade an existing installation
he: _שדרוג התקנה קיימת

en: Choose this option if you would like to upgrade your existing %s system.  This option preserves the existing data on your drives.
he: בחירה באפשרות זו תשדרג את מערכת ‎%s שלך. קבצי המידע הקיימים על הכוננים ישמרו.

en: The following installed system will be upgraded:
he: המערכות המותקנות הבאות ישודרגו:

en: Unknown Linux system
he: מערכת לינוקס לא מוכרת

en: Language Selection
he: בחירת שפה

en: What language would you like to use during the installation process?
he: באיזו שפה יש להשתמש בתהליך ההתקנה?

en: Not enough space
he: אין מספיק מקום

en: Confirm Physical Extent Change
he: אישור שינוי מקטע פיזי

en: C_ontinue
he: ה_משך

en: Too small
he: קטן מדי

en: Make Logical Volume
he: יצירת כרך לוגי

en: Edit Logical Volume: %s
he: עריכת כרך לוגי: %s

en: _File System Type:
he: סוג מערכת _קבצים:

en: _Logical Volume Name:
he: שם כרך _לוגי:

en: _Size (MB):
he: _גודל (MB):‏

en: (Max size is %s MB)
he: (הגודל המרבי הוא ‎%s MB)

en: _Encrypt
he: ה_צפנה

en: Original File System Type:
he: סוג מערכת קבצים מקורית:

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Original File System Label:
he: תווית מערכת קבצים מקורית:

en: Logical Volume Name:
he: שם כרך לוגי:

en: Size (MB):
he: גודל (MB):‏

en: _Mount Point:
he: נקודת _עיגון:

en: Illegal Logical Volume Name
he: שם כרך לוגי לא חוקי

en: Illegal logical volume name
he: שם כרך לוגי לא חוקי

en: The logical volume name "%s" is already in use. Please pick another.
he: שם הכרך הלוגי "%s" כבר בשימוש. יש לבחור שם אחר.

en: Mount point in use
he: נקודת עיגון תפוסה

en: The mount point "%s" is in use. Please pick another.
he: נקודת העיגון "%s" כרגע בשימוש. נא לבחור אחרת.

en: Illegal size
he: גודל לא חוקי

en: The requested size as entered is not a valid number greater than 0.
he: הגודל שהוזן אינו מספר חוקי הגדול מ־‏0.

en: The current requested size (%10.2f MB) is larger than the maximum logical volume size (%10.2f MB). To increase this limit you can create more Physical Volumes from unpartitioned disk space and add them to this Volume Group.
he: נדרש גודל (%10.2f MB)  מעבר לכרך הלוגי המרבי האפשרי (%10.2f MB). כדי להגדיל מגבלה זו ניתן ליצור עוד כרכים פיזיים מתוך שטח הכוננים שאינו מחולק למחיצות ולהוסיף את הכרכים הללו לקבוצת הכרכים הזאת.

en: No free slots
he: אין חריצים פנויים

en: No free space
he: אין מקום פנוי

en: There is no room left in the volume group to create new logical volumes. To add a logical volume you must reduce the size of one or more of the currently existing logical volumes
he: אין מקום פנוי בקבוצת הכרכים בכדי ליצור כרכים לוגיים חדשים. ליצירת כרך לוגי חדש, עליך להקטין את הגודל של אחד או יותר מהכרכים הלוגיים הקיימים

en: Are you sure you want to delete the logical volume "%s"?
he: האם ברצונך למחוק את הכרך הלוגי "%s"?

en: Invalid Volume Group Name
he: שם קבוצת הכרכים לא חוקי

en: Name in use
he: שם בשימוש

en: The volume group name "%s" is already in use. Please pick another.
he: שם קבוצת הכרכים "%s" כבר בשימוש. יש לבחור שם אחר.

en: Not enough physical volumes
he: אין מספיק כרכים פיזיים

en: At least one unused physical volume partition is needed to create an LVM Volume Group.
    
    Create a partition or RAID array of type "physical volume (LVM)" and then select the "LVM" option again.
he: ליצירת קבוצת כרכים של LVM נדרשת לפחות מחיצה אחת שתשמש ככרך פיזי.
    
    ראשית יש ליצור מחיצה או מערך כוננים (RAID) מסוג "כרך פיזי (LVM)" ואז יהיה ניתן לבחור את האפשרות "LVM" מחדש.

en: Make LVM Volume Group
he: יצירת קבוצת כרכים מסוג LVM

en: Edit LVM Volume Group: %s
he: עריכת קבוצת כרכים מסוג LVM‏: %s

en: Edit LVM Volume Group
he: עריכת קבוצת כרכים מסוג LVM

en: _Volume Group Name:
he: שם קבוצת _כרכים:

en: Volume Group Name:
he: שם קבוצת כרכים:

en: _Physical Extent:
he: מקטע _פיזי:

en: Physical Volumes to _Use:
he: כרכים פיזיים _לשימוש:

en: Used Space:
he: שטח בשימוש:

en: Free Space:
he: מקום פנוי:

en: Total Space:
he: שטח כולל:

en: Logical Volume Name
he: שם כרך לוגי

en: Mount Point
he: נקודת עיגון

en: Size (MB)
he: גודל (MB)

en: _Add
he: _הוספה

en: _Edit
he: _עריכה

en: _Logical Volumes
he: כרכים _לוגיים

en: An error occurred converting the value entered for "%s":
    %s
he: קרתה שגיאה בהמרת הערך שהזנת עבור "%s"‏:
    %s

en: Error With Data
he: שגיאה בנתונים

en: A value is required for the field %s.
he: נדרש ערך עבור השדה %s.

en: An error occurred trying to bring up the %s network interface.
he: אירעה שגיאה בזמן ניסיון להפעיל את התקן הרשת ‎%s.

en: Error Configuring Network
he: שגיאה בהגדרת רשת

en: Dynamic IP Address
he: כתובת IP דינמית

en: Sending request for IP address information for %s
he: שולח בקשת מידע אודות כתובת IP של %s

en: IP Address
he: כתובת IP

en: IPv4 CIDR prefix must be between 0 and 32.
he: קידומת CIDR של IPv4 חייבת להיות בין 0 ו־‏32.

en: IPv4 Network Mask
he: מסכת רשת IPv4

en: Gateway
he: נתב

en: Nameserver
he: שרת שמות

en: Error configuring network device:
he: שגיאה בהגדרת התקן רשת:

en: Error with Hostname
he: שגיאה בשם המחשב

en: You must enter a valid hostname for this computer.
he: חובה להזין שם חוקי עבור מחשב זה.

en: The hostname "%s" is not valid for the following reason:
    
    %s
he: שם המחשב "%s" אינו חוקי מהסיבה:
    
    %s

en: Boot loader operating system list
he: רשימת מערכות ההפעלה של מנהל האתחול

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Label
he: תווית

en: Device
he: התקן

en: Enter a label for the boot loader menu to display. The device (or hard drive and partition number) is the device from which it boots.
he: יש להזין תווית שתוצג בתפריט מנהל האתחול. ההתקן (או הכונן ומספר המחיצה) הוא ההתקן ממנו תופעל המערכת.

en: _Label
he: _תווית

en: _Device
he: _התקן

en: Default Boot _Target
he: י_עד אתחול ברירת מחדל

en: You must specify a label for the entry
he: יש לספק תווית עבור שורת ההפעלה

en: Boot label contains illegal characters
he: תווית ההפעלה מכילה תווים לא חוקיים

en: Duplicate Label
he: תווית כפולה

en: This label is already in use for another boot entry.
he: תווית זו כבר נבחרה עבור שורת הפעלה אחרת.

en: Duplicate Device
he: התקן כפול

en: This device is already being used for another boot entry.
he: התקן זה כבר נבחר עבור שורת הפעלה אחרת.

en: Cannot Delete
he: לא ניתן למחוק

en: This boot target cannot be deleted because it is for the %s system you are about to install.
he: אפשרות זו אינה ניתנת למחיקה כי היא מיועדת למערכת %s המיועדת להתקנה.

en: Additional Size Options
he: אפשרויות גודל נוספות

en: _Fixed size
he: גודל _קבוע

en: Fill all space _up to (MB):
he: תפוס את כל המקום ה_פנוי עד ל(MB):‏

en: Fill to maximum _allowable size
he: תפוס את המקום הפנוי עד למקסימום ה_מותר

en: Add Partition
he: הוספת מחיצה

en: Edit Partition: %s
he: עריכת מחיצה: ‎%s

en: File System _Type:
he: _סוג מערכת הקבצים:

en: Allowable _Drives:
he: _כוננים מותרים:

en: Force to be a _primary partition
he: הכרח להיות מחיצה _ראשית

en: Drive %s (%-0.f MB) (Model: %s)
he: כונן ‎%s‎ ‏(%-0.f MB) ‏(דגם: %s)

en: Type
he: סוג

en: Format
he: פרמט

en: Mount Point/
    RAID/Volume
he: נקודת עיגון/
    כרך/RAID

en: Size
    (MB)
he: גודל
    ‏(MB)

en: Partitioning
he: חלוקה למחיצות

en: The partitioning scheme you requested caused the following critical errors.
he: חלוקת המחיצות שדרשת גרמה לשגיאות הקריטיות הבאות.

en: You must correct these errors before you continue your installation of %s.
he: עליך לתקן את השגיאות האלו לפני המשך תהליך התקנת %s.

en: Partitioning Errors
he: שגיאות בחלוקה למחיצות

en: The partitioning scheme you requested generated the following warnings.
he: חלוקת המחיצות שדרשת, גרמה לאזהרות הבאות.

en: Would you like to continue with your requested partitioning scheme?
he: האם ברצונך להמשיך עם מבנה המחיצות שדרשת?

en: Partitioning Warnings
he: אזהרות בחלוקה למחיצות

en: Format Warnings
he: אזהרות ביצוע פורמט

en: _Format
he: ביצוע _פורמט

en: LVM Volume Groups
he: קבוצות כרכים LVM

en: RAID Devices
he: התקני RAID

en: Hard Drives
he: כוננים קשיחים

en: Extended
he: מורחב

en: software RAID
he: תכנת RAID

en: Free
he: פנוי

en: Error Partitioning
he: שגיאה בחלוקה למחיצות

en: Could not allocate requested partitions: %s.
he: לא ניתן היה להקצות את המחיצות שנדרשו: %s.

en: Warning: %s.
he: אזהרה: %s.

en: Unable To Edit
he: אין אפשרות לערוך

en: You must select a device to edit
he: יש לבחור התקן לצורך עריכה

en: You cannot edit this device:
    
    %s
he: לא ניתן לערוך התקן זה:
    
    %s

en: Not supported
he: לא נתמך

en: LVM is NOT supported on this platform.
he: מנגנון LVM לא נתמך בפלטפורמה הנוכחית.

en: Software RAID is NOT supported on this platform.
he: מנגנון תכנת RAID לא נתמך בפלטפורמה הנוכחית.

en: No RAID minor device numbers available
he: אין מספרי התקן (minor numbers) זמינים עבור RAID

en: A software RAID device cannot be created because all of the available RAID minor device numbers have been used.
he: לא ניתן ליצור התקן תכנת RAID מכיוון שכל מספרי ההתקן הזמינים ל־RAID כבר בשימוש.

en: RAID Options
he: אפשרויות RAID

en: Software RAID allows you to combine several disks into a larger RAID device.  A RAID device can be configured to provide additional speed and reliability compared to using an individual drive.  For more information on using RAID devices please consult the %s documentation.
he: מנגנון תכנת RAID מאפשר לצרף מספר כוננים להתקן RAID גדול יותר. ניתן להגדיר התקן RAID כך שיספק מהירות ואמינות משופרים בהשוואה לכונן בודד. למידע נוסף אודות שימוש בהתקני RAID יש להיוועץ בתיעוד %s‏.

en: To use RAID you must first create at least two partitions of type 'software RAID'.  Then you can create a RAID device that can be formatted and mounted.
he: לצורך שימוש בתכנת RAID, יש ליצור קודם לפחות שתי מחיצות מסוג 'תכנת RAID'. לאחר מכן, ניתן ליצור את התקן ה־RAID, אותו ניתן לפרמט ולעגן.

en: What do you want to do now?
he: מה ברצונך לעשות עכשיו?

en: Create a software RAID _partition.
he: יצירת _מחיצת תכנת RAID.

en: Create a RAID _device [default=/dev/md%s].
he: יצירת התקן RAID [ברירת מחדל = ‎/dev/md%s].

en: Clone a _drive to create a RAID device [default=/dev/md%s].
he: שכפול כונן ליצירת התקן RAID [ברירת מחדל = ‎/dev/md%s].

en: Couldn't Create Drive Clone Editor
he: כישלון ביצירת עורך הכוננים המשוכפלים

en: The drive clone editor could not be created for some reason.
he: עקב סיבה כל שהיא נכשלה יצירת עורך הכוננים המשוכפלים.

en: Ne_w
he: חד_ש

en: Re_set
he: אי_פוס

en: Hide RAID device/LVM Volume _Group members
he: הסתר התקני RAID או התקנים פיזיים של LVM

en: <Not Applicable>
he: <לא ישים>

en: _Format as:
he: בצע _פורמט כ:

en: Mi_grate filesystem to:
he: הגי_רת מערכת הקבצים ל:

en: _Resize
he: _שנה גודל

en: Partitions of type '%s' must be constrained to a single drive.  To do this, select the drive in the 'Allowable Drives' checklist.
he: מחיצות מסוג '%s' חייבות להיות מוכלות בכונן בודד. לצורך כך יש לבחור את הכונן מהרשימה 'כוננים מותרים'.

en: Installing Packages
he: מתקין חבילות

en: At least two unused software RAID partitions are needed to create a RAID device.
    
    First create at least two partitions of type "software RAID", and then select the "RAID" option again.
he: ליצירת התקן RAID נדרשות לפחות שתי מחיצות RAID תכנה.
    
    ראשית, יש ליצור לפחות שתי מחיצות מסוג "RAID בתכנה" ואז לבחור מחדש את האפשרות "RAID".

en: Make RAID Device
he: יצירת התקן RAID

en: Edit RAID Device: %s
he: עריכת התקן RAID‏: ‎%s

en: Edit RAID Device
he: עריכת התקן RAID

en: RAID _Device:
he: התקן RAID:

en: RAID _Level:
he: _רמת RAID:

en: _RAID Members:
he: _מרכיבי ה־RAID:

en: Number of _spares:
he: מספר כוננים _חלופיים:

en: _Format partition?
he: _לבצע פורמט למחיצה?

en: The source drive has no partitions to be cloned.  You must first define partitions of type 'software RAID' on this drive before it can be cloned.
he: בכונן המקור אין מחיצות שניתן לשכפל. ראשית יש להגדיר בכונן זה מחיצות מסוג 'תכנת RAID', לפני שיהיה אפשר לשכפל אותו.

en: Source Drive Error
he: שגיאה בכונן מקור

en: The source drive you selected has partitions which are not of type 'software RAID'.
    
    You must remove these partitions before this drive can be cloned.
he: בכונן המקור שנבחר יש מחיצות שאינן מסוג 'תכנת RAID'.
    
    יש למחוק מחיצות אלו לפני שיהיה ניתן לשכפל כונן זה.

en: The source drive you selected has partitions which are not constrained to the drive %s.
    
    You must remove these partitions or restrict them to this drive before this drive can be cloned.
he: בכונן המקור שנבחר יש מחיצות שאינן מוגבלות לכונן ‎%s.‏
    
    יש למחוק מחיצות אלו או להגבילן לכונן זה לפני שיהיה ניתן לשכפלו.

en: The source drive you selected has software RAID partition(s) which are members of an active software RAID device.
    
    You must remove these partitions before this drive can be cloned.
he: בכונן המקור שנבחר יש מחיצות תכנת RAID השייכות להתקן תכנת RAID פעיל.
    
    יש למחוק מחיצות אלו לפני שיהיה ניתן לשכפל כונן זה.

en: Target Drive Error
he: שגיאה בכונן היעד

en: Please select the target drives for the clone operation.
he: יש לבחור את כונני המטרה לפעולת השכפול.

en: The source drive %s cannot be selected as a target drive as well.
he: לא ניתן לבחור בכונן המקור ‎%s גם ככונן יעד.

en: The target drive %s has a partition which cannot be removed for the following reason:
    
    "%s"
    
    You must remove this partition before this drive can be a target.
he: בכונן היעד ‎%s קיימת מחיצה שאינה ניתנת למחיקה מהסיבות הבאות:
    
    "%s"
    
    יש למחוק מחיצה זו לפני שהכונן יוכל לשמש ככונן יעד.

en: Please select a source drive.
he: נא לבחור כונן מקור.

en: The drive %s will now be cloned to the following drives:
he: הכונן ‎%s ישוכפל כעת לכוננים הבאים:

en: 
    
    WARNING! ALL DATA ON THE TARGET DRIVES WILL BE DESTROYED.
he: 
    
    אזהרה! כל הנתונים בכונני היעד ימחקו.

en: Final Warning
he: אזהרה סופית

en: Clone Drives
he: שכפול כוננים

en: There was an error clearing the target drives.  Cloning failed.
he: אירעה תקלה באיפוס כונני היעד. השכפול נכשל.

en: Clone Drive Tool
    
    This tool allows you to significantly reduce the amount of effort required to setup RAID arrays.  This tool uses a source drive which has been prepared with the desired partitioning layout, and clones this layout onto other similar sized drives.  Then a RAID device can be created.
    
    NOTE: The source drive must have partitions which are restricted to be on that drive only, and can only contain unused software RAID partitions.  Other partition types are not allowed.
    
    EVERYTHING on the target drive(s) will be destroyed by this process.
he: כלי שכפול כוננים
    
    כלי זה מאפשר לך להקטין באופן משמעותי את המאמץ הנדרש להקמת מערכי RAID. הכלי משתמש בכונן מקור שהוכן עם פריסת המחיצות הרצויה ומשכפל את הפריסה על כוננים אחרים בעלי גודל דומה. לאחר מכן ניתן ליצור התקן RAID.‏
    
    הערה: המחיצות בכונן המקור חייבות להיות מוגבלות לכונן זה בלבד. הכונן חייב להכיל רק מחיצות מסוג RAID תכנה בלבד ושאינן בשימוש. סוגי מחיצות אחרים אינם מותרים.
    
    כל תוכן כונני היעד ייהרס בעקבות תהליך זה.

en: Source Drive:
he: כונן מקור:

en: Target Drive(s):
he: כונן(י) יעד:

en: Drives
he: כוננים

en: Unable to read package metadata from repository.  This may be due to a missing repodata directory.  Please ensure that your repository has been correctly generated.
    
    %s
he: קריאת מידע אודות החבילות מהמאגר נכשלה. הדבר יכול להיגרם עקב חסרונה של תיקיית repodata. יש לוודא שהמאגר נוצר כראוי.
    
    %s

en: Edit Repository
he: עריכת מאגר

en: The repository %s has already been added.  Please choose a different repository name and URL.
he: המאגר %s כבר התווסף. נא לבחור שם חדש וכתובת שונה למאגר.

en: Invalid Proxy URL
he: כתובת מתווך לא חוקית

en: You must provide an HTTP, HTTPS, or FTP URL to a proxy.
he: עבור שרת מתווך יש לספק כתובות מסוג HTTP‏, HTTPS או FTP.

en: Invalid Repository URL
he: כתובת מאגר לא תקינה

en: You must provide an HTTP, HTTPS, or FTP URL to a repository.
he: עליך לספק כתובת HTTP‏, HTTPS, או FTP למאגר.

en: No Media Found
he: לא נמצאה מדיה

en: No installation media was found. Please insert a disc into your drive and try again.
he: לא נמצאה מדייה להתקנה. נא להכניס דיסק לתוך הכונן ולנסות שוב.

en: Please enter an NFS server and path.
he: יש להזין את שם שרת NFS ואת שם התיקייה.

en: The following error occurred while setting up the repository:
    
    %s
he: השגיאה הבאה התגלתה במהלך הגדרת מאגר התכנה:
    
    %s

en: Invalid Repository Name
he: שם המאגר לא תקין

en: You must provide a repository name.
he: עליך לספק שם למאגר.

en: Add Repository
he: הוספת מאגר

en: No Software Repos Enabled
he: לא נבחרו מאגרי תכנה

en: You must have at least one software repository enabled to continue installation.
he: צריך לפחות מאגר תכנה אחד פעיל כדי להמשיך בהתקנה.

en: Time Zone Selection
he: בחירת אזור זמן

en: Upgrade Boot Loader Configuration
he: שדרוג תצורת מנהל האתחול

en: _Update boot loader configuration
he: _עדכון תצורת מנהל האתחול

en: This will update your current boot loader.
he: זה יעדכן את מנהל האתחול הנוכחי שלך.

en: Due to system changes, your boot loader configuration can not be automatically updated.
he: עקב שינויים במערכת, לא ניתן לעדכן אוטומטית את הגדרות מנהל האתחול שלך.

en: The installer is unable to detect the boot loader currently in use on your system.
he: תכנית ההתקנה לא זיהתה את מנהל האתחול שנמצע בשימוש המערכת שלך.

en: The installer has detected the %s boot loader currently installed on %s.
he: תכנית ההתקנה זיהתה את מנהל האתחול %s מותקן על %s.

en: This is the recommended option.
he: זו האפשרות המומלצת.

en: _Create new boot loader configuration
he: י_צרת הגדרות חדשות למנהל האתחול

en: This option creates a new boot loader configuration.  If you wish to switch boot loaders, you should choose this.
he: אפשרות זו יוצרת תצורה חדשה למנהל האתחול.  במידה וברצונך להחליף מנהלי אתחולים, יש לבחור באפשרות זו.

en: _Skip boot loader updating
he: _דילוג על עדכון מנהל האתחול

en: This option makes no changes to boot loader configuration.  If you are using a third party boot loader, you should choose this.
he: אפשרות זו לא תגרום לשינויים בתצורת מנהל האתחול.  אם מותקן מנהל אתחול צד שלישי, יש לבחור באפשרות זו.

en: What would you like to do?
he: מה ברצונך לעשות?

en: Migrate File Systems
he: הגירת מערכות קבצים

en: This release of %s supports an updated file system, which has several benefits over the file system traditionally shipped in %s.  This installation program can migrate formatted partitions without data loss.
    
    Which of these partitions would you like to migrate?
he: גרסה זו של %s תומכת במערכת קבצים משופרת, בעלת מספר יתרונות לעומת מערכת הקבצים המסורתית שהופצה עם %s. תכנית התקנה זו יכולה לבצע הגירה של מערכות הקבצים ללא אבדן מידע.
    
    באילו מהמחיצות יש לבצע הגירה?

en: Upgrade Swap Partition
he: שדרוג מחיצת דפדוף (Swap)

en: Recent kernels (2.4 or newer) need significantly more swap than older kernels, up to twice the amount of RAM on the system.  You currently have %dMB of swap configured, but you may create additional swap space on one of your file systems now.
he: גרסאות מודרניות של גרעין מערכת ההפעלה (2.4 ומעלה) דורשות שטחי דפדוף גדולים משמעותית מאשר גרסאות ישנות, עד כפליים מכמות הזיכרון (RAM) של המערכת. במערכת שלך מוגדרים כעת %d MB כשטח דפדוף, אך ביכולתך להוסיף שטח נוסף באחת ממערכות הקבצים.

en: 
    
    The installer has detected %s MB of RAM.
he: 
    
    תכנית ההתקנה זיהתה %s MB זיכרון RAM.‏

en: I _want to create a swap file
he: אני _רוצה ליצור קובץ דפדוף

en: Select the _partition to put the swap file on:
he: נא לבחור את המ_חיצה בה יווצר קובץ הדפדוף:

en: Partition
he: מחיצה

en: Free Space (MB)
he: מקום פנוי (MB)

en: A minimum swap file size of %d MB is recommended.  Please enter a size for the swap file:
he: מומלץ להגדיר קובץ דפדוף בגודל מזערי של לפחות %d MB. נא להזין את גודל קובץ הדפדוף הרצוי:

en: Swap file _size (MB):
he: _גודל קובץ דפדוף (MB):‏

en: I _don't want to create a swap file
he: _איני רוצה ליצור קובץ דפדוף

en: A swap file is strongly recommended. Failure to create one could cause the installer to abort abnormally.  Are you sure you wish to continue?
he: מומלץ בתוקף ליצור קובץ דפדוף. וויתור על יצירתו עלול לגרום ליציאה לא תקינה של תכנת ההתקנה. האם להמשיך בכל אופן?

en: The swap file must be between 1 and 2000 MB in size.
he: גודל קובץ הדפדוף חייב להיות בין 1 MB ל־2000 MB.

en: There is not enough space on the device you selected for the swap partition.
he: אין מספיק מקום על ההתקן שבחרת למחיצת הדפדוף.

en: Network Install Required
he: נדרשת התקנת רשת

en: E_xit Installer
he: _יציאה מתכנית ההתקנה

en: z/IPL Boot Loader Configuration
he: הגדרות תכנת האתחול z/IPL

en: The z/IPL boot loader will be installed on your system.
he: תכנת האתחול z/IPL תותקן על גבי המערכת שלך.

en: Kernel Parameters
he: פרמטרים ל־kernel

en: Media Check
he: בדיקת מדיה

en: Test
he: בדיקה

en: Eject Disc
he: הוצא דיסק

en: Choose "%s" to test the disc currently in the drive, or "%s" to eject the disc and insert another for testing.
he: יש לבחור "%s" כדי לבדוק את הדיסק שנמצא בכונן, או "%s" כדי להוציא את הדיסק ולהכניס דיסק אחר לבדיקה.

en: If you would like to test additional media, insert the next disc and press "%s". Testing each disc is not strictly required, however it is highly recommended.  Minimally, the discs should be tested prior to using them for the first time. After they have been successfully tested, it is not required to retest each disc prior to using it again.
he: לבדיקת מדיה נוספת, יש להכניס את הדיסק הבא וללחוץ "%s". לא נדרשת בדיקה קפדנית של כל דיסק, אבל פעולה זו מאוד מומלצת. לכל הפחות, כדאי לבדוק את הדיסקים לפני השימוש הראשון בהם. אחרי שהם נבדקו בהצלחה, אין צורך לבצע בדיקה חוזרת לשימוש נוסף.

en: The %s disc was not found in any of your drives. Please insert the %s disc and press %s to retry.
he: הדיסק %s לא נמצא על אף אחד מהכוננים שלך. נא להכניס את הדיסק %s וללחוץ על %s כדי לנסות שנית.

en: Disc Found
he: הדיסק נמצא

en: To begin testing the media before installation press %s.
    
    Choose %s to skip the media test and start the installation.
he: לתחילת בדיקת המדיה לפני ההתקנה יש ללחוץ %s.‏
    
    ניתן ללחוץ %s כדי לדלג על בדיקת המדיה ולהתחיל ישר בהתקנה.

en: Scanning
he: מתבצעת סריקה

en: Looking for installation images on CD device %s
he: מחפש קבצי התקנה בכונן תקליטורים %s‏

en: Looking for installation images on CD device %s
he: מחפש קבצי התקנה בכונן תקליטורים %s

en: The %s disc was not found in any of your CDROM drives. Please insert the %s disc and press %s to retry.
he: דיסק התקנה %s לא נמצא באף כונן תקליטורים. יש להכניס את הדיסק %s וללחוץ %s כדי לנסות שנית.

en: Disc Not Found
he: הדיסק לא נמצא

en: Back
he: אחורה

en: Failed to read directory %s: %m
he: קריאת התיקייה %s נכשלה: %m

en: Loading
he: טוען

en: Reading driver disk
he: קורא דיסק מנהלי התקנים

en: Driver Disk Source
he: מקור דיסק מנהלי התקנים

en: You have multiple devices which could serve as sources for a driver disk.  Which would you like to use?
he: ברשותך מספר כוננים שיכולים לשמש כמקור לקריאת דיסק מנהלי התקנים. באיזה ברצונך להשתמש?

en: There are multiple partitions on this device which could contain the driver disk image.  Which would you like to use?
he: על הכונן יש מספר מחיצות שיכולות להכיל את קבצי מנהלי ההתקנים. באיזה מהן ברצונך להשתמש?

en: Failed to mount partition.
he: כישלון בעגינת מחיצה.

en: Insert your driver disk into /dev/%s and press "OK" to continue.
he: יש להכניס דיסק מנהלי התקנים אל ‎/dev/%s וללחוץ "אישור" להמשך.

en: Insert Driver Disk
he: נא להכניס דיסק מנהלי התקנים

en: Failed to mount driver disk.
he: עגינת דיסק מנהלי התקנים נכשלה.

en: Manually choose
he: בחירה ידנית

en: Load another disk
he: טען דיסק אחר

en: Driver disk
he: דיסק מנהלי התקנים

en: Do you have a driver disk?
he: האם ברשותך דיסק מנהלי התקנים?

en: More Driver Disks?
he: עוד דיסקים המכילים מנהלי התקנים?

en: Do you wish to load any more driver disks?
he: האם ברצונך לטעון עוד דיסקים עם מנהלי התקנים?

en: Kickstart Error
he: שגיאת Kickstart

en: Please enter any parameters which you wish to pass to the %s module separated by spaces.  If you don't know what parameters to supply, skip this screen by pressing the "OK" button.
he: נא להזין פרמטרים מופרדים ברווחים עבור המודול %s. אם לא ידוע איזה פרמטרים לספק, ניתן לדלג על מסך זה בלחיצת כפתור "אישור".

en: Enter Module Parameters
he: פרמטרים למודול

en: No drivers found
he: לא נמצאו מנהלי התקן

en: Load driver disk
he: טען דיסק מנהלי התקנים

en: No drivers were found to manually insert.  Would you like to use a driver disk?
he: לא נמצאו מנהלי התקן לטעינה ידנית. האם ברצונך להשתמש בדיסק מנהלי התקן?

en: Please select the driver below which you wish to load.  If it does not appear and you have a driver disk, press F2.
he: נא לבחור את מנהל ההתקן שברצונך לטעון מהרשימה להלן. אם מנהל ההתקן אינו ברשימה וברשותך דיסק מנהלי התקנים, נא ללחוץ F2.

en: Specify optional module arguments
he: נא לציין ארגומנטים אפשריים עבור המודול

en: Select Device Driver to Load
he: נא לבחור דיסק לטעינת מנהלי התקנים

en: You don't seem to have any hard drives on your system! Would you like to configure additional devices?
he: לא נראה שיש כוננים קשיחים במערכת! האם ברצונך להגדיר התקנים נוספים?

en: Directory holding image:
he: תיקייה המכילה את קובץ ההתקנה:

en: Select Partition
he: בחירת מחיצה

en: Device %s does not appear to contain an installation image.
he: לא נראה שההתקן %s מכיל קבצי התקנה.

en: Cannot find kickstart file on hard drive.
he: לא ניתן למצוא את קובץ ה־kickstart על הכונן הקשיח.

en: Keyboard Type
he: סוג המקלדת

en: What type of keyboard do you have?
he: מה סוג המקלדת שלך?

en: Error opening kickstart file %s: %m
he: שגיאה בפתיחת קובץ kickstart בשם %s:‏ %m

en: Error reading contents of kickstart file %s: %m
he: התרחשה שגיאה במהלך קריאת תוכנו של קובץ kickstart ‏%s: ‏%m

en: Error in %s on line %d of kickstart file %s.
he: שגיאה ב־%s בשורה %d של קובץ ה־kickstart‏ %s.

en: Cannot find ks.cfg on removable media.
he: קובץ ks.cfg לא נמצא על מדיה שליפה.

en: Error downloading kickstart file
he: שגיאה בהורדת קובץ kickstart

en: Welcome to %s for %s - Rescue Mode
he: ברוכים הבאים אל %s עבור %s - מצב הצלה

en:   <Tab>/<Alt-Tab> between elements  | <Space> selects | <F12> next screen
he:  ‏ <Tab>/<Alt-Tab> מעבר בין פריטים  | <Space> בוחר | <F12> המסך הבא

en: Choose a Language
he: בחירת שפה

en: Local CD/DVD
he: ‏CD/DVD מקומי

en: Hard drive
he: כונן קשיח

en: NFS directory
he: תיקיית NFS

en: Update Disk Source
he: מקור דיסק העדכון

en: You have multiple devices which could serve as sources for an update disk.  Which would you like to use?
he: קיימים מספר התקנים שיכולים לשמש מקורות לדיסק עדכונים. באיזה מהם ברצונך להשתמש?

en: There are multiple partitions on this device which could contain the update disk image.  Which would you like to use?
he: יש כמה מחיצות היכולות להכיל את קבצי העדכונים. באיזו מהן ברצונך להשתמש?

en: Insert your updates disk into %s and press "OK" to continue.
he: יש להכניס את דיסק העדכונים אל %s וללחוץ "אישור" להמשך.

en: Updates Disk
he: דיסק עדכונים

en: Failed to mount updates disk
he: עיגון דיסק העדכונים נכשל

en: Updates
he: עדכונים

en: Reading anaconda updates
he: קורא את עדכוני anaconda

en: Unable to download the updates image.  Please modify the updates location below or press Cancel to proceed without updates..
he: הורדת קובץ העדכונים נכשלה. יש לעדכן את מיקום העדכונים למטה, או לחלופין לבחור 'בטל' כדי להמשיך ללא העדכונים..

en: Error downloading updates image
he: שגיאה בהורדת קובץ עדכונים

en: You do not have enough RAM to install %s on this machine.
he: אין ברשותך מספיק זיכרון להתקנת %s על מחשב זה.

en: Media Detected
he: זוהתה מדיה

en: Found local installation media
he: זוהתה מדיית התקנה מקומית

en: Rescue Method
he: שיטת הצלה

en: Installation Method
he: שיטת התקנה

en: What type of media contains the rescue image?
he: באיזה סוג מדיה נמצא קובץ ההצלה?

en: What type of media contains the installation image?
he: באיזה סוג מדיה נמצא קובץ ההתקנה?

en: No driver found
he: מנהל התקן לא נמצא

en: Select driver
he: בחירת מנהל התקן

en: Use a driver disk
he: השתמש בדיסק המכיל מנהלי התקנים

en: Unable to find any devices of the type needed for this installation type.  Would you like to manually select your driver or use a driver disk?
he: לא נמצאו התקנים המתאימים לסוג ההתקנה שנבחר. האם ברצונך לבחור ידנית מנהל התקן או לספק דיסק המכיל מנהלי התקן?

en: The following devices have been found on your system.
he: ההתקנים הבאים נמצאו במערכת שלך.

en: No device drivers have been loaded for your system.  Would you like to load any now?
he: לא נטענו מנהלי התקנים עבור המערכת שלך. האם ברצונך לטעון כעת?

en: Devices
he: התקנים

en: Done
he: בוצע

en: Add Device
he: הוספת התקן

en: Checking "%s".
he: בודק את "%s".

en: Checking media.
he: בודק את המדיה.

en: The image which was just tested has errors. This could be due to a corrupt download or a bad disc.  If applicable, please clean the disc and try again.  If this test continues to fail you should not continue the install.
he: קובץ ההתקנה שנבדק מכיל שגיאות. הסיבה לכל יכולה להיות הורדה לא תקינה או דיסק פגום.  במידה וזה אפשרי, נא לנקות את הדיסק ולנסות שוב.  אם בדיקה זו ממשיכה להיכשל עליך לא להמשיך בהתקנה.

en: Success
he: הצלחה

en: The image which was just tested was successfully verified.  It should be OK to install from this media.  Note that not all media/drive errors can be detected by the media check.
he: קובץ ההתקנה שנבדק עבר את הבדיקה בהצלחה.  התקנה ממדיה זו אמורה להיות תקינה.  נא לשים לב שלא כל שגיאות מדיה/כונן ניתנות לאיתור על ידי הבדיקה.

en: Would you like to perform a checksum test of the ISO image:
    
       %s?
he: האם ברצונך לבצע בדיקת סכום ביקורת של קובץ ה־ISO:‏
    
       %s?

en: Checksum Test
he: בדיקת סכום ביקורת

en: Invalid Prefix
he: קידומת לא חוקית

en: Prefix must be between 1 and 32 for IPv4 networks or between 1 and 128 for IPv6 networks
he: הקידומת חייבת להיות בין 1 ל־‏32 עבור רשתות IPv4 או בין 1 ל־‏128 עבור רשתות IPv6

en: There was an error configuring your network interface.
he: אירעה שגיאה בהגדרת התקן הרשת שלך.

en: Network Error
he: שגיאת רשת

en: Enable IPv4 support
he: הפעלת תמיכה ב־IPv4

en: Enable IPv6 support
he: הפעלת תמיכה ב־IPv6

en: Configure TCP/IP
he: הגדרות TCP/IP

en: Missing Protocol
he: פרוטוקול חסר

en: You must select at least one protocol (IPv4 or IPv6).
he: עליך לבחור לפחות פרוטוקול אחד (IPv4 או IPv6).

en: IPv4 Needed for NFS
he: ‏IPv4 נדרש עבור NFS

en: NFS installation method requires IPv4 support.
he: התקנה באמצעות NFS דורשת תמיכה ב־IPv4.

en: IPv4 address:
he: כתובת IPv4:

en: IPv6 address:
he: כתובת IPv6:

en: Gateway:
he: נתב:

en: Name Server:
he: שם שרת DNS:

en: Enter the IPv4 and/or the IPv6 address and prefix (address / prefix).  For IPv4, the dotted-quad netmask or the CIDR-style prefix are acceptable. The gateway and name server fields must be valid IPv4 or IPv6 addresses.
he: יש להקליד כתובת וקידומת IPv4 ו/או IPv6 (כתובת/קידומת). עבור IPv4 ניתן להשתמש במסכת רשת המורכבת מ־‏4 מספרים עשרוניים או מקידומת בסגנון CIDR. שדות הנתב ושרת השמות חייבים להכיל כתובות IPv4 או IPv6 חוקיות.

en: Manual TCP/IP Configuration
he: תצורת TCP/IP ידנית

en: Missing Information
he: חסר מידע

en: You must enter both a valid IPv4 address and a network mask or CIDR prefix.
he: חובה לכתוב כתובת IPv4 חוקית ומסכת רשת או קידומת CIDR.

en: You must enter both a valid IPv6 address and a CIDR prefix.
he: חובה לכתוב כתובת IPv6 חוקית ומסכת רשת או קידומת CIDR.

en: Bad argument to kickstart network command %s: %s
he: ארגומנט שגוי לפקודת הרשת %s: ‏%s

en: Bad bootproto %s specified in network command
he: בפקודת הרשת מצוין פרוטוקול הפעלה שגוי %s

en: Seconds:
he: שניות:

en: Networking Device
he: התקן רשת

en: You have multiple network devices on this system. Which would you like to install through?
he: במערכת זו קיימים כמה התקני רשת. באיזה מהם ברצונך להשתמש להתקנה?

en: Identify
he: זיהוי

en: You can identify the physical port for
he: ניתן לזהות את היציאה הפיזית עבור

en: by flashing the LED lights for a number of seconds.  Enter a number between 1 and 30 to set the duration to flash the LED port lights.
he: בעזרת הבהוב נורית LED למספר שניות.  יש להזין מספר בין 1 ל־‏30 לקביעת משך ההבהוב נורית ה־LED הצמודה ליציאה הרצויה.

en: Identify NIC
he: זיהוי יציאת רשת

en: Invalid Duration
he: משך זמן לא חוקי

en: You must enter the number of seconds as an integer between 1 and 30.
he: עליך להזין את מספר השניות כמספר שלם בין 1 ל־‏30.

en: Flashing %s port lights for %d seconds.
he: הבהוב נוריות יציאת הרשת %s למשך %d שניות.

en: Waiting for NetworkManager to configure %s.
he: ממתין ש-NetworkManager יבצע הגדרות ל־%s‏.

en: NFS server name:
he: שם שרת NFS:

en: %s directory:
he: תיקיית %s:

en: NFS Setup
he: התקנת NFS

en: That directory could not be mounted from the server.
he: עיגון התיקייה מהשרת נכשל.

en: That directory does not seem to contain a %s installation image.
he: לא נראה שתיקייה זו מכילה קבצי התקנה עבור %s.

en: Waiting for telnet connection.
he: ממתין לחיבור telnet.

en: Running anaconda via telnet.
he: מפעיל את תכנת ההתקנה דרך חיבור telnet.

en: Unable to retrieve %s://%s%s.
he: הורדת %s://%s%s נכשלה.

en: Unable to retrieve the install image.
he: הורדת קובץ ההתקנה נכשלה.

en: Retrieving
he: מוריד

en: Please enter the URL containing the %s installation image on your server.
he: נא להכניס את הכתובת המכילה את קובץ ההתקנה %s על השרת שלך.

en: URL Setup
he: התקנה מכתובת

en: You must enter a URL.
he: עליך להזין כתובת.

en: URL must be either an ftp or http URL
he: הכתובת חייבת להיות כתובת ftp או http

en: Unknown Host
he: מחשב לא מוכר

en: %s is not a valid hostname.
he: שם המחשב %s אינו חוקי.

en: Loading SCSI driver
he: טעינת מנהל התקן SCSI

en: Loading %s driver
he: טעינת מנהל ההתקן %s

en: Unknown Device
he: התקן לא ידוע

en: The installation source given by device %s could not be found.  Please check your parameters and try again.
he: מקור ההתקנה שסופק על ידי ההתקן %s לא נמצא. נא לבדוק את הנתונים ולנסות שנית.

en: Installation cannot continue.
he: לא ניתן להמשיך בהתקנה.

en: The storage configuration you have chosen has already been activated. You can no longer return to the disk editing screen. Would you like to continue with the installation process?
he: תצורת האחסון שבחרת כבר הופעלה. לא ניתן יותר לחזור למסך עריכת הכונן. האם ברצונך להמשיך בהתקנה?

en: Encrypt device?
he: להצפין את ההתקן?

en: You specified block device encryption should be enabled, but you have not supplied a passphrase. If you do not go back and provide a passphrase, block device encryption will be disabled.
he: ציינת דרישה להפעלת הצפנה של כוננים, אבל לא סיפקת ססמה. יש לחזור אחורה ולספק ססמה, אחרת תבוטל הצפנת כוננים.

en: Writing storage configuration to disk
he: כותב את תצורת התקני האחסון לדיסק

en: The partitioning options you have selected will now be written to disk.  Any data on deleted or reformatted partitions will be lost.
he: מבנה המחיצות שבחרת יכתב עתה לכונן. המידע שאוחסן על מחיצות שנמחקו או נבחרו לפירמוט, יאבד.

en: Go _back
he: _אחורה

en: _Write changes to disk
he: _כתיבת השינויים לכונן

en: Running...
he: מריץ...

en: Storing encryption keys
he: אחסון מפתחות הצפנה

en: Error storing an encryption key: %s
he: אירעה שגיאה באחסון מפתח הצפנה: ‏%s

en: Finding Devices
he: מחפש התקנים

en: Finding storage devices
he: מחפש התקני אחסון

en: This partition is holding the data for the hard drive install.
he: זוהי המחיצה המכילה את קבצי ההתקנה לצורך התקנה מכונן קשיח.

en: You cannot delete a partition of a LDL formatted DASD.
he: לא ניתן למחוק מחיצה של DASD בפורמט LDL.

en: This device is part of the RAID device %s.
he: המחיצה היא חלק ממערך כוננים ‎%s.

en: This device is part of a RAID device.
he: מחיצה זו היא חלק ממערך כוננים (התקן RAID).

en: This device is part of the LVM volume group '%s'.
he: מחיצה זו שייכת ל-LVM ומהווה חלק מקבוצת הכרכים '%s'.

en: This device is part of a LVM volume group.
he: מחיצה זו שייכת ל-LVM ומהווה חלק מקבוצת כרכים.

en: This device is an extended partition which contains logical partitions that cannot be deleted:
he: ההתקן הוא מחיצה מורחבת המכיל מחיצות לוגיות שלא ניתנות למחיקה:

en: You have not defined a root partition (/), which is required for installation of %s to continue.
he: לא הגדרת מחיצת שורש (/), אשר חיונית לצורך המשך התקנת %s.

en: Your root partition is less than 250 megabytes which is usually too small to install %s.
he: גודל מחיצת השורש שלך קטן מ־‏250 MB וזה אינו מספיק בדרך כלל להתקנת %s.

en: Your / partition is less than %s MB which is lower than recommended for a normal %s install.
he: גודל מחיצת / שלך קטן מ־%s‏ MB וזה פחות מהגודל המומלץ להתקנת %s רגילה.

en: Your / partition does not match the the live image you are installing from.  It must be formatted as %s.
he: מחיצת ה־/ שלך לא תואמת לקובץ ההתקנה שממנו מתבצעת ההתקנה.  יש לפרמט אותו כ־%s.

en: Your %s partition is less than %s megabytes which is lower than recommended for a normal %s install.
he: גודל מחיצת %s שלך קטן מ־%s וזה פחות מהגודל המומלץ להתקנת %s רגילה.

en: Installing on a USB device.  This may or may not produce a working system.
he: מתקין על התקן USB.  אין וודאות שתתקבל מערכת עובדת.

en: Installing on a FireWire device.  This may or may not produce a working system.
he: מתקין על התקן FireWire.  אין וודאות שתתקבל מערכת עובדת.

en: You have not specified a swap partition.  Due to the amount of memory present, a swap partition is required to complete installation.
he: לא נבחרה מחיצת דפדוף. עקב כמות הזיכרון הזמינה, מחיצת דפדוף חיונית להשלמת ההתקנה.

en: You have not specified a swap partition.  Although not strictly required in all cases, it will significantly improve performance for most installations.
he: לא נבחרה מחיצת דפדוף. למרות שזה לא תמיד נדרש, זה משפר בצורה משמעותית את הביצועים של רוב ההתקנות.

en: This mount point is invalid.  The %s directory must be on the / file system.
he: נקודת העיגון לא תקינה.  ספריית ה־%s חייבת להיות על מערכת הקבצים /.

en: The mount point %s must be on a linux file system.
he: נקודת העיגון %s חייבת להיות מעוגנת למערכת קבצים של לינוקס.

en: No Drives Found
he: לא נמצאו כוננים

en: An error has occurred - no valid devices were found on which to create new file systems. Please check your hardware for the cause of this problem.
he: אירעה שגיאה - לא נמצאו התקנים חוקיים שניתן ליצור עליהם מערכות קבצים. לאיתור הגורם יש לבדוק את החומרה של המחשב.

en: Dirty File Systems
he: מערכות קבצים פגועות

en: The following file systems for your Linux system were not unmounted cleanly.  Please boot your Linux installation, let the file systems be checked and shut down cleanly to upgrade.
    %s
he: להלן רשימת מערכות קבצים שהעיגון שלהן לא נותק באופן מסודר. יש להפעיל מחדש את התקנת הלינוקס הקיימת לצורך בדיקת מערכות קבצים אלו, לאחר מכן להוריד את המערכת באופן מסודר לצורך ביצוע השדרוג.
    %s

en: The following file systems for your Linux system were not unmounted cleanly.  Would you like to mount them anyway?
    %s
he: להלן רשימת מערכות קבצים שהעיגון שלהן לא נותק באופן מסודר. האם ברצונך לעגן אותן בכל אופן?
    %s

en: The swap device:
    
         %s
    
    is an old-style Linux swap partition.  If you want to use this device for swap space, you must reformat as a new-style Linux swap partition.
he: התקן הדפדוף:
    
         %s
    
    הוא מחיצת דפדוף מיושנת ללינוקס. אם ברצונך להשתמש בהתקן זה עבור שטח דפדוף, עליך לפרמט אותו כמחיצת דפדוף לינוקס חדשנית.

en: The swap device:
    
         %s
    
    in your /etc/fstab file is currently in use as a software suspend device, which means your system is hibernating. To perform an upgrade, please shut down your system rather than hibernating it.
he: מחיצת הדפדוף:
    
        %s
    
    המופיעה בקובץ ‎/etc/fstab משמשת כעת לאחסון המערכת במצב שינה לכונן, כלומר בפעם האחרונה שהמחשב הודלק, הוא התעורר ממצב זה.כדי לבצע שדרוג, יש לכבות את המערכת באופן מלא ולא רק להעביר אותה למצב שינה לכונן.

en: The swap device:
    
         %s
    
    in your /etc/fstab file is currently in use as a software suspend device, which means your system is hibernating. If you are performing a new install, make sure the installer is set to format all swap devices.
he: מחיצת הדפדוף:
    
         %s
    
    המופיעה בקובץ ‎/etc/fstab משמשת כעת לאחסון המערכת במצב שינה לכונן, כלומר בפעם האחרונה שהמחשב הודלק, הוא התעורר ממצב זה. כדי לבצע התקנה, חובה לוודא שתכנת ההתקנה תבצע פורמט של כל מחיצות הדפדוף.

en: Error enabling swap device %s: %s
    
    The /etc/fstab on your upgrade partition does not reference a valid swap device.
    
    Press OK to exit the installer
he: שגיאה בהפעלת שטח דפדוף ‎%s‏:‏ ‎%s‏
    
    קובץ ‎/etc/fstab במחיצה המשודרגת אינו מתייחס למחיצת דפדוף חוקית.
    
    יש ללחוץ על 'אישור' בכדי לצאת מתכנית ההתקנה

en: Error enabling swap device %s: %s
    
    This most likely means this swap device has not been initialized.
    
    Press OK to exit the installer.
he: שגיאה בהפעלת התקן דפדוף %s:‏ %s‏
    
    יש סבירות גבוהה שהדבר נגרם עקב אי אתחול מחיצת הדפדוף.
    
    יש ללחוץ 'אישור' ליציאה מתכנית ההתקנה.

en: Invalid mount point
he: נקודת עיגון לא חוקית

en: An error occurred when trying to create %s.  Some element of this path is not a directory. This is a fatal error and the install cannot continue.
    
    Press <Enter> to exit the installer.
he: שגיאה אירעה בזמן ניסיון ליצור את %s.  אחד ממרכיבי הנתיב אינו תיקייה. זוהי שגיאה חמורה וההתקנה אינה יכולה להמשך.
    
    יש ללחוץ <enter> ליציאה מתכנית ההתקנה.

en: An error occurred when trying to create %s: %s.  This is a fatal error and the install cannot continue.
    
    Press <Enter> to exit the installer.
he: שגיאה אירעה בזמן ניסיון ליצור את %s:‏ %s‏.  זוהי שגיאה חמורה וההתקנה חייבת להיפסק.
    
    יש ללחוץ <enter> ליציאה מתכנית ההתקנה.

en: Unable to mount filesystem
he: לא ניתן לעגן מערכת קבצים

en: An error occurred mounting device %s as %s.  You may continue installation, but there may be problems.
he: שגיאה אירעה במהלך עיגון ההתקן %s בנקודה %s.  ניתן להמשיך בהתקנה, אך עלולות להיות בעיות בהמשך.

en: An error occurred mounting device %s as %s: %s. This is a fatal error and the install cannot continue.
    
    Press <Enter> to exit the installer.
he: שגיאה אירעה בזמן ניסיון לעגן את  %s כ־%s:‏ %s. זוהי שגיאה חמורה וההתקנה חייבת להיפסק.
    
    יש ללחוץ <enter> ליציאה מתכנית ההתקנה.

en: Confirm
he: אשר

en: Are you sure you want to skip entering a passphrase for device %s?
    
    If you skip this step the device's contents will not be available during installation.
he: האם ברצונך לדלג על הזנת ססמה עבור התקן %s?‏
    
    דילוג על שלב זה יגרום לכך שתכולת הכונן לא תהיה זמינה במהלך ההתקנה.

en: Error processing drive:
    
    %s
    %-0.fMB
    %s
    
    This device may need to be reinitialized.
    
    REINITIALIZING WILL CAUSE ALL DATA TO BE LOST!%s
he: אירעה שגיאה בעיבוד הכונן:
    
    %s
    %-0.fMB
    %s
    
    יתכן שההתקן יצטרך פרמוט.
    
    בצוע פרמוט יגרום לאיבוד כל הנתונים!%s

en: _Ignore drive
he: הת_עלם מהכונן

en: _Re-initialize drive
he: _פרמט מחדש את הכונן

en: _Ignore
he: _התעלם

en: _Re-initialize
he: _פרמט הכונן מחדש

en: This partition is part of an inconsistent LVM Volume Group.
he: מחיצה זו מהווה חלק מקבוצת כרכים לא תקינה של LVM.

en: filesystem configuration missing a type
he: לתצורת מערכת הקבצים חסר סוג

en: Formatting
he: מפרמט

en: Creating filesystem on %s
he: יצירת מערכת קבצים על %s

en: Resizing
he: שינוי גודל

en: Resizing filesystem on %s
he: שינוי גודל מערכת קבצים על %s

en: Checking
he: בודק

en: Checking filesystem on %s
he: בדיקת מערכת קבצים על %s

en: Scanning iSCSI nodes
he: סריקת התקני iSCSI

en: Initializing iSCSI initiator
he: מאתחל יוזם iSCSI

en: iSCSI not available
he: ‏iSCSI לא זמין

en: No iSCSI nodes discovered
he: לא התגלו צמתי iSCSI

en: Could not find enough free space for automatic partitioning.  Press 'OK' to exit the installer.
he: לא ניתן למצוא משפיק מקום פנוי עבור חלוקה אוטומטית למחיצות. יש להקיש 'אישור' ליציאה מתכנית ההתקנה.

en: Could not find enough free space for automatic partitioning, please use another partitioning method.
he: לא ניתן למצוא משפיק מקום פנוי עבור חלוקה אוטומטית למחיצות, יש לבחור בשיטת חלוקה למחיצות אחרת.

en: Warnings During Automatic Partitioning
he: אזהרות במהלך חלוקה אוטומטית למחיצות

en: Following warnings occurred during automatic partitioning:
    
    %s
he: במהלך החלוקה האוטומטית למחיצות הופיעו האזהרות להלן:
    
    %s

en: 
    
    Press 'OK' to exit the installer.
he: 
    
    יש להקיש 'אישור' ליציאה מתכנית ההתקנה.

en: Could not allocate requested partitions: 
    
    %s.%s
he: לא ניתן להקצות את המחיצות הדרושות: 
    
    %s.%s

en: 
    
    Press 'OK' to choose a different partitioning option.
he: 
    
    יש ללחוץ על 'אישור' לאפשרויות שונות לבחירת מחיצות.

en: Automatic Partitioning Errors
he: שגיאות בחלוקה אוטומטית למחיצות

en: The following errors occurred with your partitioning:
    
    %s
    
    This can happen if there is not enough space on your hard drive(s) for the installation. %s
he: בחלוקת המחיצות שלך אירעו השגיאות הבאות:
    
    %s
    
    יתכן וזה קרה עקב חוסר מקום פנוי להתקנה על גבי הכוננים הקשיחים. %s

en: Unrecoverable Error
he: לא ניתן להתגבר על השגיאה

en: You have not specified a device number or the number is invalid
he: לא ציינת מספר התקן או שהמספר שציינת אינו חוקי

en: Reboot
he: הפעלה מחדש

en: <Enter> to exit
he: ליציאה יש להקיש <Enter>

en: Complete
he: הסתיים

en: Keyboard Selection
he: בחירת מקלדת

en: Which model keyboard is attached to this computer?
he: מהו דגם המקלדת המחוברת למחשב?

en: A value is required for the field %s
he: נדרש ערך עבור השדה %s

en: Enable network interface
he: הפעל מנשק רשת

en: This requires that you have an active network connection during the installation process.  Please configure a network interface.
he: פעולה זו צריכה חיבור פעיל לרשת במהלך תהליך ההתקנה. נא להגדיר את מנשק הרשת שלך.

en: Use dynamic IP configuration (DHCP)
he: שימוש בתצורת IP דינמית (DHCP)

en: IPv4 Address:
he: כתובת IPv4:

en: Nameserver:
he: שרת שמות מתחם:

en: Missing Device
he: חסר התקן

en: You must select a network device
he: יש לבחור התקן רשת

en: IPv4 Network Mask
he: מסכת רשת IPv4

en: Configuring Network Interfaces
he: מבצע הגדרת מנשקי רשת

en: Waiting for NetworkManager
he: ממתין ל-NetworkManager

en: Error configuring network device
he: שגיאה בהגדרת התקן רשת

en: Error configuring network device %s
he: שגיאה בהגדרת התקן רשת: %s

en: Partitioning Type
he: אופן חלוקה למחיצות

en: Installation requires partitioning of your hard drive.  The default layout is suitable for most users.  Select what space to use and which drives to use as the install target.
he: ההתקנה דורשת חלוקה למחיצות של הכונן הקשיח שלך.  פריסת מחיצות ברירת המחדל טובה מספיק עבור רוב המשתמשים.  נא לבחור את השטח והכוננים שישמשו כיעד התקנה.

en: Which drive(s) do you want to use for this installation?
he: באיזה כונן(ים) ברצונך להשתמש לתהליך ההתקנה?

en: <Space>,<+>,<-> selection   |   <F2> Add drive   |   <F12> next screen
he: ‏<Space>,<+>,<-> בחירה   |   <F2> הוספת כונן   |   <F12> המסך הבא

en: Advanced Storage Options
he: אפשרויות אחסון מתקדמות

en: How would you like to modify your drive configuration?
he: באיזה אופן ברצונך לשנות את תצורת הכונן?

en: Add FCP Device
he: הוספת התקן FCP

en: NIC device name
he: שם בקר התקשורת

en: %s is not a valid NIC device name.
he: שם בקר התקשורת %s אינו חוקי.

en: CHAP username
he: שם משתמש CHAP

en: CHAP password
he: ססמת CHAP

en: Reverse CHAP username
he: שם משתמש נגדי עבור CHAP

en: Reverse CHAP password
he: ססמה נגדית עבור CHAP

en: Package Installation
he: התקנת חבילות

en: In which time zone are you located?
he: מהו אזור הזמן בו ממוקמת המערכת?

en: System clock uses UTC
he: שעון המערכת משתמש הזמן האוניברסלי המתואם (UTC)

en: Update boot loader configuration
he: עדכון תצורת מנהל האתחול

en: Skip boot loader updating
he: דלג על עדכון מנהל האתחול

en: Create new boot loader configuration
he: יצירת תצורה חדשה למנהל האתחול

en: This release of %s supports the an updated file system, which has several benefits over the file system traditionally shipped in %s.  This installation program can migrate formatted partitions without data loss.
    
    Which of these partitions would you like to migrate?
he: גרסה זו של  %s תומכת בגרסה מעודכנת של מערכת הקבצים הכוללת מספר יתרונות לעומת מערכת הקבצים המסורתית שהופצה ב־%s.  תכנת התקנה זו יכולה לשדרג מחיצות קיימות ללא אבדן מידע.
    
    אילו מהמחיצות להלן ברצונך לשדרג?

en: Free Space
he: מקום פנוי

en: RAM detected (MB):
he: זיכרון RAM זוהה (MB):‏

en: Suggested size (MB):
he: גודל מומלץ (MB):‏

en: Swap file size (MB):
he: גודל קובץ דפדוף (MB):‏

en: Add Swap
he: הוסף מחיצת דפדוף

en: The value you entered is not a valid number.
he: הוזן ערך שאינו מספר חוקי.

en: Reinstall System
he: התקנת המערכת מחדש

en: System to Upgrade
he: מערכת לשדרוג

en: There seem to be one or more existing Linux installations on your system.
    
    Please choose one to upgrade, or select 'Reinstall System' to freshly install your system.
he: נראה שקיימת יותר מהפצת לינוקס אחת על המערכת שלך.
    
    יש לבחור אחת כדי לשדרג, או לבחור 'התקנת המערכת מחדש' כדי לבצע התקנה טרייה על המערכת שלך.

en: Root Password
he: ססמת מנהל מערכת

en: Pick a root password. You must type it twice to ensure you know it and do not make a typing mistake.
he: נא לבחור ססמה למשתמש root. יש להקלידה פעמיים על מנת להבטיח שהנך זוכר אותה ולא טעית בהקלדה.

en: The root password must be at least 6 characters long.
he: ססמת המשתמש root חייבת להיות באורך של 6 תווים לפחות.

en: You have provided a weak password: %s
    
    Would you like to continue with this password?
he: ססמה חלשה סופקה:  %s
    
    האם ברצונך להמשיך עם ססמה זו?

en: Welcome to %s!
he: ברוכים הבאים אל %s!

en: Install
he: התקנה

en: Install the live CD to your hard disk
he: התקנת live CD לכונן הקשיח

en: Install to Hard Drive
he: התקנה לכונן הקשיח

en: Some packages associated with this group are not required to be installed but may provide additional functionality.  Please choose the packages which you would like to have installed.
he: מספר חבילות השייכות לקבוצה זו אינן נדרשות להתקנה אך יכולות לספק תפקודיות נוספת. נא לבחור את החבילות שברצונך להתקין.

en: _Deselect
he: _ביטול בחירה

en: _Deselect all optional packages
he: _בטל את בחירת כל החבילות האפשרויות

en: _Optional packages
he: _חבילות רשות

en: _Select
he: _בחר

en: _Select all optional packages
he: _בחר את כל החבילות האפשריות

en: Confirm:
he: אימות:

en: Root Password:
he: הגדרת הססמה של root:

en: The root account is used for administering the system.  Enter a password for the root user.
he: החשבון root מיועד לניהול המערכת. יש להזין ססמה עבור המשתמש root.

en: Add _iSCSI target
he: הוספת מטרת _iSCSI

en: _Add drive
he: _הוספת כונן

en: <b>Repository _name:</b>
he: ‏<b>_שם המאגר:</b>

en: <b>Repository _type:</b>
he: ‏<b>_סוג המאגר:</b>

en: Configure _proxy
he: הגדרת _מתווך רשת

en: HTTP/FTP
    CD/DVD
    NFS
    Hard Drive
he: HTTP/FTP
    תקליטור/DVD
    NFS
    כונן קשיח

en: Please provide the configuration information for this software repository.
he: יש לספק הגדרות עבור מאגר תכנה זה.

en: Proxy U_RL (host:port)
he: כתובת מתווך (מארח:פורט)

en: Proxy pass_word
he: סס_מת מתווך רשת

en: Proxy u_sername
he: _משתמש מתווך הרשת

en: Repository _URL
he: _כתובת המאגר

en: Select A Directory
he: בחר תיקייה

en: URL is a _mirror list
he: הכתובת היא רשימת אתרי _מראה

en: _Directory
he: _תיקייה

en: _Options
he: _אפשרויות

en: _Partition
he: _מחיצה

en: _Path
he: _נתיב

en: _Server
he: _שרת

en: Reboo_t
he: הפעל_ה מחדש

en: _Next
he: _הבא

en: <b>Shrink _target (in MB):</b>
he: <b>שינוי גודל ה_יעד (ב־MB‏):</b>

en: Installation requires partitioning of your hard drive.  The default layout is suitable for most users.  Select what space to use and which drives to use as the install target. You can also choose to create your own custom layout.
he: ההתקנה דורשת חלוקה למחיצות של הכונן הקשיח שלך.  פריסת מחיצות ברירת המחדל טובה מספיק עבור רוב המשתמשים. יש לבחור באיזה בשטח ובאיזה כונן להשתמש להתקנה. ניתן לבחור באפשרות זו או ליצור לבד.

en: Volume to Shrink
he: כרך לדחיסה

en: What drive would you like to _boot this installation from?
he: מאיזה כונן ברצונך ל_העלות מערכת זו?

en: Which partition would you like to shrink to make room for your installation?
he: איזו מחיצה ברצונך להקטין בכדי לפנות מקום להתקנה זו?

en: _Advanced storage configuration
he: תצורה _מתקדמת של שטחי אחסון

en: _Encrypt system
he: _הצפנת מערכת

en: _Select the drive(s) to use for this installation.
he: יש ל_בחור את הכונן(ים) עבור ההתקנה.

en: _Shrink
he: _דחיסה

en: BIOS Drive Order
he: סדר כונני BIOS

en: Boot loader device
he: התקן מנהל האתחול

en: First BIOS drive:
he: כונן BIOS ראשון:

en: Fourth BIOS drive:
he: כונן BIOS רביעי:

en: Second BIOS drive:
he: כונן BIOS שני:

en: Third BIOS drive:
he: כונן BIOS שלישי:

en: Where would you like to install the boot loader for your system?
he: היכן ברצונך להתקין את מנהל האתחול של המערכת?

en: Info
he: מידע

en: _Details
he: _פרטים

en: Configure FCoE Parameters
he: פרמטרים ל־FCoE

en: <b>CHAP _Password:</b>
he: ‏<b>_ססמת CHAP:‏</b>

en: <b>CHAP _Username:</b>
he: ‏<b>שם _משתמש CHAP:‏</b>

en: <b>Reverse CHAP P_assword:</b>
he: ‏<b>ס_סמת CHAP נגדית:‏</b>

en: <b>Reverse CHAP U_sername:</b>
he: ‏<b>שם מ_שתמש CHAP נגדי:‏</b>

en: <b>_Target IP Address:</b>
he: ‏<b>כתובת IP של ה_יעד:</b>

en: <b>iSCSI Initiator _Name:</b>
he: ‏<b>_שם מאתחל iSCSI:‏</b>

en: _Add target
he: _הוספת יעד

en: Also add this passphrase to all existing encrypted devices to streamline the boot process
he: כמו כן הוסף את אותה ססמה לכל הכוננים המוצפנים בכדי לפשט את תהליך הפעלת המחשב מחדש

en: Choose a passphrase for this encrypted partition. You will be prompted for the passphrase during system boot.
he: יש לבחור ססמה עבור מחיצה מוצפנת זו. הססמה תידרש בזמן הפעלת המערכת.

en: Confirm passphrase:
he: אישור ססמה:

en: Enter passphrase for encrypted partition
he: יש להזין את הססמה עבור המחיצה המוצפנת

en: Enter passphrase:
he: יש להזין את הססמה:

en: <b>Gateway:</b>
he: <b>נתב:</b>

en: <b>IPv4 Address:</b>
he: <b>כתובת IPv4:</b>

en: <b>IPv6 Address:</b>
he: <b>כתובת IPv6:</b>

en: <b>Nameserver:</b>
he: <b>שרת שמות:</b>

en: <b>_Interface:</b>
he: <b>_מנשק:</b>

en: Enable IPv_4 support
he: הפעלת התמיכה ב־IPv_4

en: Enable IPv_6 support
he: הפעלת התמיכה ב־IPv_6

en: Use _dynamic IP configuration (DHCP)
he: שימוש בתצורת IP _דינמית (DHCP)

en: Hostname:
he: שם מחשב:

en: Please name this computer.  The hostname identifies the computer on a network.
he: נא להכניס את שם המחשב.  שם מחשב-מארח משמש לזיהוי המחשב בתוך רשת.

en: Customize _later
he: ביצוע התאמות _מאוחר יותר

en: Please select any additional repositories that you want to use for software installation.
he: ניתן לבחור מאגרים נוספים עבור התקנת תכנה.

en: The default installation of %s includes a set of software applicable for general internet usage.  What additional tasks would you like your system to support?
he: התקנת ברירת המחדל של %s כוללת תכנה המתאימה לשימוש כללי באינטרנט. תמיכה באיזה משימות נוספות נדרשת מהמערכת?

en: You can further customize the software selection now, or after install via the software management application.
he: ניתן לבצע בחירת תכנות רחבה יותר עכשיו, או לאחר ההתקנה בעזרת יישום ניהול התכנה.

en: _Add additional software repositories
he: _הוספת מאגרי תכנה נוספים

en: _Customize now
he: _התאם עכשיו

en: _Modify repository
he: _ערוך מאגר

en: <b>Device number:</b>
he: <b>מספר ההתקן:</b>

en: Add FCP device
he: הוספת התקן FCP

en: Afrikaans
he: אפריקנית

en: Arabic
he: ערבית

en: Assamese
he: אסאמית

en: Bengali
he: בנגלית

en: Bengali(India)
he: בנגלית(הודו)

en: Bulgarian
he: בולגרית

en: Catalan
he: קטלנית

en: Chinese(Simplified)
he: סינית(מפושטת)

en: Chinese(Traditional)
he: סינית(מסורתית)

en: Croatian
he: קרואטית

en: Czech
he: צ'כית

en: Danish
he: דנית

en: Dutch
he: הולנדית

en: English
he: אנגלית

en: Estonian
he: אסטונית

en: Finnish
he: פינית

en: French
he: צרפתית

en: German
he: גרמנית

en: Greek
he: יוונית

en: Gujarati
he: גוג'ראטית

en: Hebrew
he: עברית

en: Hindi
he: הינדית

en: Hungarian
he: הונגרית

en: Icelandic
he: איסלנדית

en: Iloko
he: איוקו

en: Indonesian
he: אינדונזית

en: Italian
he: איטלקית

en: Japanese
he: יפנית

en: Kannada
he: קאנאדה

en: Korean
he: קוריאנית

en: Macedonian
he: מקדונית

en: Maithili
he: מאיתילית

en: Malay
he: מלאית

en: Malayalam
he: מלאית

en: Marathi
he: מרטהי

en: Nepali
he: נפאלית

en: Norwegian(Bokmål)
he: נורווגית

en: Northern Sotho
he: סות'ו הצפונית

en: Oriya
he: אורייה

en: Persian
he: פרסית

en: Polish
he: פולנית

en: Portuguese
he: פורטוגזית

en: Portuguese(Brazilian)
he: פורטוגזית(ברזיל)

en: Punjabi
he: פאנג'בי(הודי -ארי)

en: Romanian
he: רומנית

en: Russian
he: רוסית

en: Serbian
he: סרבית

en: Serbian(Latin)
he: סרבית(לטינית)

en: Sinhala
he: סינהלה

en: Slovak
he: סלובקית

en: Slovenian
he: סלובנית

en: Spanish
he: ספרדית

en: Swedish
he: שוודית

en: Tajik
he: תג'יקית

en: Tamil
he: טמילית

en: Telugu
he: טלוגו

en: Turkish
he: טורקית

en: Ukrainian
he: אוקראינית

en: Vietnamese
he: וויטנאמית

en: Welsh
he: וולשית

en: Zulu
he: זולו
